Expřítel dělal ženě ze života peklo! Výhrůžky a pronásledování bylo na denním pořádku!

Mladík poslal ženě za tři měsíce přes 400 zpráv.
 Z domova 
30. prosince 2016 16:03 / Internet
Mladík neunesl kopačky od přítelkyně a rozhodl se jí šeredně pomstít! Pronásledoval ji na každém kroku a neustále jí posílal výhrůžné smsky! Žena se na pokraji nervového zhroucení obrátila na policisty! Expřítel skončil ve vazbě!

Devětatřicetiletá žena se jednoho dne rozhodla ukončit vztah s o osmnáct let mladším přítelem. Mladík takové ponížení však nedokázal přenést přes srdce a pro ženu začalo peklo. Expřítel jí začal psát velmi nevybíravé zprávy přes mobil. Dokonce stál několik hodin venku před jejím bytem a čekal, až vyjde ven.

Žena žila v neustálém strachu o svůj vlastní život. Mladík jí totiž v smskách nevybíravě vyhrožoval. Opakovaně jí psal, že pokud se k němu nevrátí, tak si to s ní vyřídí. Sprosté nadávky na její adresu byly na denním pořádku. Oběť nejprve na zprávy reagovala, ale pak přestala odepisovat. To muže rozčílilo ještě víc. Zašel tak daleko, že jí napsal, že by ji viděl nejraději mrtvou. Žena vše nahlásila na policii, když zjistila, že ji mladík sleduje i v jejím zaměstnání.

Policisté si mladíka proklepli a zjistili, že byl v minulosti z podobného trestného činu již podezřelý. Putoval proto rovnou do vazby. Na druhý den ho kriminalisté obvinili z přečinu nebezpečného vyhrožování a nebezpečného pronásledování.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela filmová a divadelní legenda Gabriela Vránová

Zprávy

Budou se zvedat mzdy. Pošťáci dostanou přidáno

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Pavel Novotný ukázal krásné dcery a znovu se pustil do Kristelové

2. Monika Leová připravuje svatbu bez svatební cesty. Nejsou peníze

3. Eva Longoria přišla těsně před porodem o milovanou bytost

4. Lucie Hadašová kvůli manželovi letos na dovolenou nepojede

5. Markéta Plánková a Filip Blažek pracují na novém komediálním seriálu