Expřítel dělal ženě ze života peklo! Výhrůžky a pronásledování bylo na denním pořádku!

Mladík poslal ženě za tři měsíce přes 400 zpráv.
 Z domova 
30. prosince 2016 16:03 / Internet
Mladík neunesl kopačky od přítelkyně a rozhodl se jí šeredně pomstít! Pronásledoval ji na každém kroku a neustále jí posílal výhrůžné smsky! Žena se na pokraji nervového zhroucení obrátila na policisty! Expřítel skončil ve vazbě!

Devětatřicetiletá žena se jednoho dne rozhodla ukončit vztah s o osmnáct let mladším přítelem. Mladík takové ponížení však nedokázal přenést přes srdce a pro ženu začalo peklo. Expřítel jí začal psát velmi nevybíravé zprávy přes mobil. Dokonce stál několik hodin venku před jejím bytem a čekal, až vyjde ven.

Žena žila v neustálém strachu o svůj vlastní život. Mladík jí totiž v smskách nevybíravě vyhrožoval. Opakovaně jí psal, že pokud se k němu nevrátí, tak si to s ní vyřídí. Sprosté nadávky na její adresu byly na denním pořádku. Oběť nejprve na zprávy reagovala, ale pak přestala odepisovat. To muže rozčílilo ještě víc. Zašel tak daleko, že jí napsal, že by ji viděl nejraději mrtvou. Žena vše nahlásila na policii, když zjistila, že ji mladík sleduje i v jejím zaměstnání.

Policisté si mladíka proklepli a zjistili, že byl v minulosti z podobného trestného činu již podezřelý. Putoval proto rovnou do vazby. Na druhý den ho kriminalisté obvinili z přečinu nebezpečného vyhrožování a nebezpečného pronásledování.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن