خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Rom kopal v ulicích Kroměříže do dětí! Je obviněn z rasismu!

Rom mlátil na ulici náhodně vybrané děti, neštítil se do nich ani kopat!
 Děti v nesnázích 
24. prosince 2016 05:36 / Profimedia
Ve vazbě skončil třiatřicetiletý Rom z Kroměříže, který dlouhé měsíce mlátil v ulicích města malé děti doslova na potkání! Kopal je do břicha, plival jim do obličeje a bolestivě je bil loktem! Čelí obvinění mimo jiné i z rasismu!

Posledních šest měsíců to děti v Kroměříži neměly snadné. Po ulicích se totiž potuloval Rom, který je bezdůvodně napadal. A dosti brutálně! Teď hulváta konečně policie zadržela a soud ho poslal do vazby.

"Při svých toulkách po Kroměříži slovně i fyzicky napadl nejméně 10 osob. Zaměřoval se převážně na děti ve věku devět až čtrnáct let. Bezdůvodně jim sprostě nadával, do některých navíc kopl či vrazil loktem nebo na ně plivl. Kopy do nohou a do břicha nebo údery loktem do horní poloviny těla a hlavy byly pro děti mnohdy bolestivé," konstatovala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

V jednom případě obdobným způsobem napadl i čtyřiapadesátiletou ženu. Jeho častým terčem se stávala také šestašedesátiletá sousedka. Pachatel nejen, že ji urážel sprostými nadávkami, ale dokonce jí vyhrožoval zabitím a vyhozením domu do povětří. Vulgarismy většinou spojoval s českou či moravskou národností.

"Soud na muže uvalil vazbu. Čelí obvinění z trestných činů nebezpečné vyhrožování, výtržnictví a hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob. Za to mu hrozí až dvouleté vězení," dodala Kyšnerová.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Zaslouží si Michal David vyznamenání nebo Zeman jenom provokuje?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Míša Maurerová se už chystá na porod

2. Exmilenka Langerové se teď tulí ke svému o generaci staršímu příteli

3. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

4. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

5. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená