Rom kopal v ulicích Kroměříže do dětí! Je obviněn z rasismu!

Rom mlátil na ulici náhodně vybrané děti, neštítil se do nich ani kopat!
 Děti v nesnázích 
24. prosince 2016 05:36 / Profimedia
Ve vazbě skončil třiatřicetiletý Rom z Kroměříže, který dlouhé měsíce mlátil v ulicích města malé děti doslova na potkání! Kopal je do břicha, plival jim do obličeje a bolestivě je bil loktem! Čelí obvinění mimo jiné i z rasismu!

Posledních šest měsíců to děti v Kroměříži neměly snadné. Po ulicích se totiž potuloval Rom, který je bezdůvodně napadal. A dosti brutálně! Teď hulváta konečně policie zadržela a soud ho poslal do vazby.

"Při svých toulkách po Kroměříži slovně i fyzicky napadl nejméně 10 osob. Zaměřoval se převážně na děti ve věku devět až čtrnáct let. Bezdůvodně jim sprostě nadával, do některých navíc kopl či vrazil loktem nebo na ně plivl. Kopy do nohou a do břicha nebo údery loktem do horní poloviny těla a hlavy byly pro děti mnohdy bolestivé," konstatovala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

V jednom případě obdobným způsobem napadl i čtyřiapadesátiletou ženu. Jeho častým terčem se stávala také šestašedesátiletá sousedka. Pachatel nejen, že ji urážel sprostými nadávkami, ale dokonce jí vyhrožoval zabitím a vyhozením domu do povětří. Vulgarismy většinou spojoval s českou či moravskou národností.

"Soud na muže uvalil vazbu. Čelí obvinění z trestných činů nebezpečné vyhrožování, výtržnictví a hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob. Za to mu hrozí až dvouleté vězení," dodala Kyšnerová.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Plekanec přiznal vztah s Šafářovou. Stojí česká tenistka za jeho rozvodem?

Zprávy

Ministerstvo práce a odbory se "utrhly se řetězu" rozumného sociálního dialogu

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Nalaďte se na šumivou vlnu prosecca

2. Daniela Šinkorová trénuje na Stardance i ve velkém vedru

3. Scarlett Johansson vydělává miliardy. Je nejlépe placenou herečkou světa

4. Herec Rašilov měl svatbu, jeho ex Vanda Hybnerová mejdan

5. Kateřina Votavová ukázala svoje sexy tělo

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn