Pár pozval na večeři bezdomovce! On je na oplátku umlátil tyčí!

Bezdomovec brutálně umlátil dva lidi bez domova.
 Z domova 
15. prosince 2016 16:26 / Thinkstock
Brutální vyvrcholení měla loňská štědrovečerní večeře v bývalém armádním bunkru nedaleko Frýdku – Místku! Bezdomovec tam dřevěnou tyčí umlátil k smrti dva hostitele, kteří ho pozvali na jídlo! Soudce nyní muže poslal na jedenadvacet let do vězení!

Všichni tři bezdomovci se v osudný den potkali u prodejny ve Frýdku-Místku. Několik hodin strávili popíjením vodky, kterou míchali s vínem. Následně padesátiletou ženu napadlo, že by mohli jedenašedesátiletého kamaráda vzít k nim do bunkru na štědrovečerní večeři. Osmačtyřicetiletý přítel ženy souhlasil a alkoholem posilněná trojice se společně vydala směrem k příbytku.

Žena připravovala jídlo a přitom společně s muži popíjela zásoby, které měli v bunkru. Pozvanému hostovi však začal najednou nehorázným způsobem vadit zvuk elektrocentrály, a proto ji vyhodil ven. Strhla se obrovská hádka, při které host vzal do ruky dřevěnou tyč a velmi brutálně napadl hostitele. Na čtyřech místech mu prorazil lebku a muž zemřel několik minut po útoku.

Na mušku si opilý bezdomovec vzal i ženu, která připravovala jídlo. K smrti ji také umlátil. Po činu tam těla zanechal a odešel pryč. Kriminalisté ho vypátrali po několika dnech. Nyní mu soudce potvrdil jedenadvacetiletý trest v lochu.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto