Trojice Čechů dělala v Anglii z mladých žen sexuální otrokyně! Lovci lebek jednoho z gaunerů zatkli v Liberci!

Tato trojice (zleva Jiří Mizer, Viera Šulcová a Vojtěch Paloc) dělala v Anglii z mladých Češek sexuální otrokyně. Paloce teď lovci lebek zadrželi v Liberci.
 Z domova 
10. prosince 2016 12:01 / Policie UK
Mezinárodně hledaného zločince Vojtěcha Paloce (40) zadrželi lovci lebek v Liberci! Utekl sem před anglickým soudem! Ten se ho a dalšího Čecha a Češku chystal poslat do kriminálu za to, že v Anglii organizovali prostituci a z mladých žen dělali sexuáální otrokyně!

Ve Velké Británii byl Paloc obviněn například ze znásilnění, obchodu s lidmi, řízení prostituce či legalizace pobytu. Jeho dva kumpáni - Jiří Mizer a Viera Šulcová - už byli potrestáni. Mizera poslal soud do lochu na 8,5 roku, Šulcovou na 7,5 roku.

Trojice z Česka lákala do Anglie mladé ženy a slibovala jim lepší život. Ten ovšem ve Velké Británii rozhodně neprožily! "Ženy byly na trojici kuplířů zcela závislé. Oba muži s ženou se svými oběťmi zacházeli jako se zbožím. Prodávali je po internetu a když nebyl zájem, musely se mladé dívky nabízet na ulici," řekl k případu prokurátor Charles Thomas.

V Anglii hrozilo Palocovi až doživotí, a tak se rozhodl vzít nohy na ramena. Ukrýval se v bytě na libereckém sídlišti u svých příbuzných. Soud v anglickém Bristolu mu ale nakonec napařil trest vězení v délce trvání 9,5 roku. Verdikt ale nemusí být konečný. Prý bude záležet i na počtech obětí. Zatím se ví minimálně o třech.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Aniston se opět rozvádí! Na prahu padesátky zůstala sama

Zprávy

Okamura nikdy neměl dostat reprezentující ústavní funkci

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Emma Smetana vyrazila s rodinkou na netradiční dovolenou

2. Producent Janis Sidovský ulovil v New Yorku fotku s Heidi Klum!

3. Někdejší nejvíce sexy muž planety Adam Levine se stal podruhé otcem!

4. Jennifer Aniston má smůlu na chlapy! Herečce se rozpadlo další manželství!

5. Václav Noid Bárta se rok nedotkl alkoholu!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن