Trojice Čechů dělala v Anglii z mladých žen sexuální otrokyně! Lovci lebek jednoho z gaunerů zatkli v Liberci!

Tato trojice (zleva Jiří Mizer, Viera Šulcová a Vojtěch Paloc) dělala v Anglii z mladých Češek sexuální otrokyně. Paloce teď lovci lebek zadrželi v Liberci.
 Z domova 
10. prosince 2016 12:01 / Policie UK
Mezinárodně hledaného zločince Vojtěcha Paloce (40) zadrželi lovci lebek v Liberci! Utekl sem před anglickým soudem! Ten se ho a dalšího Čecha a Češku chystal poslat do kriminálu za to, že v Anglii organizovali prostituci a z mladých žen dělali sexuáální otrokyně!

Ve Velké Británii byl Paloc obviněn například ze znásilnění, obchodu s lidmi, řízení prostituce či legalizace pobytu. Jeho dva kumpáni - Jiří Mizer a Viera Šulcová - už byli potrestáni. Mizera poslal soud do lochu na 8,5 roku, Šulcovou na 7,5 roku.

Trojice z Česka lákala do Anglie mladé ženy a slibovala jim lepší život. Ten ovšem ve Velké Británii rozhodně neprožily! "Ženy byly na trojici kuplířů zcela závislé. Oba muži s ženou se svými oběťmi zacházeli jako se zbožím. Prodávali je po internetu a když nebyl zájem, musely se mladé dívky nabízet na ulici," řekl k případu prokurátor Charles Thomas.

V Anglii hrozilo Palocovi až doživotí, a tak se rozhodl vzít nohy na ramena. Ukrýval se v bytě na libereckém sídlišti u svých příbuzných. Soud v anglickém Bristolu mu ale nakonec napařil trest vězení v délce trvání 9,5 roku. Verdikt ale nemusí být konečný. Prý bude záležet i na počtech obětí. Zatím se ví minimálně o třech.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn