خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Výhrůžky smrtí se mu vymstily! Rom jde na čtyři měsíce do lochu!

Muž vyhrožoval po sociální síti a jde za to do vězení.
 Z domova 
09. prosince 2016 10:05 / Thinkstock
S obrovským strachem o svůj život musel několik měsíců žít kuchař z Žatce, kterému mladý Rom vyhrožoval na sociální síti smrtí! Podezříval ho totiž z toho, že může za smrt jeho kamaráda, který zemřel za nevyjasněných okolností v říjnu v jedné z žateckých pizzerií! Soudce byl nekompromisní a poslal Roma za nebezpečné vyhrožování na čtyři měsíce do vězení!

Výhružný komentář napsal dvacetiletý obžalovaný na sociální síť krátce poté, co v pizzerii zemřel sedmadvacetiletý Rom. „Velký pozor, vrah na svobodě! Petr P., jdeme po něm a jeho ženě. Před jeho ženou bych ho zastřelil,“ napsal na facebookovou stránku. Když si to kuchař z pizzerie přečetl, začal se bát o holý život. Na nic nečekal, odešel z práce a i s rodinou se skrýval mimo město. Muž se přitom stal obětí zcela bezdůvodně, protože nebyl v době smrti ani v práci!

Mladík za nebezpečné vyhrožování stanul před soudem, kde však nebyl poprvé. Již v minulosti naháněl po městě muže se sekerou v ruce. Také byl souzený za zneužití cizí platební karty. Jelikož byl v podmínce, tak soudce tvrdě trestal.  „Ani podmíněný trest, ani obecně prospěšné práce by nezapůsobily, soud musel uložit represivní trest,“ uvedl soudce Petr Šilhan a poslal Roma na čtyři měsíce do chládku.

Smrt romského muže vyvolala mezi menšinou obrovské emoce. Romové podnik několik dní obléhali a vyhrožovali jeho zapálením. To všechno dělali, i když pitva prokázala, že muž nezemřel cizím zaviněním. V osudný den vstoupil do podniku pravděpodobně pod vlivem drog a začal obtěžovat místní ženy. Muži se na něj vrhli, povalili ho na zem a drželi ho až do chvíle, než přijeli policisté. Rom však zkolaboval a zemřel.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Všechno, co byste měli vědět o zdražování elektřiny a plynu

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Takhle se proměnil Jan Cina v Salvatora Daliho

2. Misska z děcáku vyfoukla kolegyni kšeft

3. Hvězda z Lásky nebeské rozsvítí vánoční výzdobu v Praze

4. Kristýna Leichtová se pochlubila dcerkou

5. Míša Maurerová se už chystá na porod