Výhrůžky smrtí se mu vymstily! Rom jde na čtyři měsíce do lochu!

Muž vyhrožoval po sociální síti a jde za to do vězení.
 Z domova 
09. prosince 2016 10:05 / Thinkstock
S obrovským strachem o svůj život musel několik měsíců žít kuchař z Žatce, kterému mladý Rom vyhrožoval na sociální síti smrtí! Podezříval ho totiž z toho, že může za smrt jeho kamaráda, který zemřel za nevyjasněných okolností v říjnu v jedné z žateckých pizzerií! Soudce byl nekompromisní a poslal Roma za nebezpečné vyhrožování na čtyři měsíce do vězení!

Výhružný komentář napsal dvacetiletý obžalovaný na sociální síť krátce poté, co v pizzerii zemřel sedmadvacetiletý Rom. „Velký pozor, vrah na svobodě! Petr P., jdeme po něm a jeho ženě. Před jeho ženou bych ho zastřelil,“ napsal na facebookovou stránku. Když si to kuchař z pizzerie přečetl, začal se bát o holý život. Na nic nečekal, odešel z práce a i s rodinou se skrýval mimo město. Muž se přitom stal obětí zcela bezdůvodně, protože nebyl v době smrti ani v práci!

Mladík za nebezpečné vyhrožování stanul před soudem, kde však nebyl poprvé. Již v minulosti naháněl po městě muže se sekerou v ruce. Také byl souzený za zneužití cizí platební karty. Jelikož byl v podmínce, tak soudce tvrdě trestal.  „Ani podmíněný trest, ani obecně prospěšné práce by nezapůsobily, soud musel uložit represivní trest,“ uvedl soudce Petr Šilhan a poslal Roma na čtyři měsíce do chládku.

Smrt romského muže vyvolala mezi menšinou obrovské emoce. Romové podnik několik dní obléhali a vyhrožovali jeho zapálením. To všechno dělali, i když pitva prokázala, že muž nezemřel cizím zaviněním. V osudný den vstoupil do podniku pravděpodobně pod vlivem drog a začal obtěžovat místní ženy. Muži se na něj vrhli, povalili ho na zem a drželi ho až do chvíle, než přijeli policisté. Rom však zkolaboval a zemřel.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Bára Mottlová je na Sardinii s přítelem, jehož identitu pořád tají

2. Tahle misska bude pracovat pro Pradu a Gucci

3. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

4. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

5. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn