Nechutné sexuální praktiky! Manželé zneužívali dceru i malého syna!

Muži hrozí až dvanáct let vězení, ženě deset let.
 Z domova 
25. listopadu 2016 12:42 / Thinkstock
Případ nejzvrácenějšího kalibru nyní projednává soud v Hradci Králové! Na lavici obžalovaných stanul muž, který se svojí manželkou sexuálně zneužíval nevlastní dceru a syna! Nechutný pedofil dceru donutil dokonce k análnímu sexu!

Dělník se s ženou seznámil v roce 2009 a začali spolu žít. V domácnosti s nimi bydlela ještě její malá dcerka. Sexuální život obžalovanému se svoji nastávající manželkou přestal stačit, a proto se před třemi lety rozhodl k sexuálnímu zneužívání nevlastní dcery.  Nezletilou dívku nejprve osahával na intimních partiích, ale postupem času zašel mnohem dál.  Nechával se od ní různými technikami sexuálně uspokojovat.

Dokonce ji přinutil i k análnímu sexu. Za tyto praktiky jí kupoval drahé dárky, které si přála. Pedofilovi to však nestačilo a do sexuálních praktik zapojil i jeho syna předškolního věku. Nechal malého syna, aby se pokusil o pohlavní styk na nevlastní sestře. Obžalovaný si vše natáčel a fotografoval. Snímky i videa následně dával na internet.

Hrůzné je na těchto činech i to, že manželka o všem věděla. O praktikách se dozvěděla, když našla několik pořízených snímků s nevlastní dcerou. „Volala mi, že jestli okamžitě nepřijedu, že volá policajty. Strašně mi vynadala. Pak to utichlo, ale pak focení pokračovalo. I s manželkou. Ona věděla, co na mne platí. Když potřebovala peníze, tak řekla, že něco vyfotíme a za to jí dám peníze,“ řekl dělník.

Muži hrozí pět až dvanáct let v lochu. Manželka může ve vězení skončit až na deset let.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن