Nechutné sexuální praktiky! Manželé zneužívali dceru i malého syna!

Muži hrozí až dvanáct let vězení, ženě deset let.
 Z domova 
25. listopadu 2016 12:42 / Thinkstock
Případ nejzvrácenějšího kalibru nyní projednává soud v Hradci Králové! Na lavici obžalovaných stanul muž, který se svojí manželkou sexuálně zneužíval nevlastní dceru a syna! Nechutný pedofil dceru donutil dokonce k análnímu sexu!

Dělník se s ženou seznámil v roce 2009 a začali spolu žít. V domácnosti s nimi bydlela ještě její malá dcerka. Sexuální život obžalovanému se svoji nastávající manželkou přestal stačit, a proto se před třemi lety rozhodl k sexuálnímu zneužívání nevlastní dcery.  Nezletilou dívku nejprve osahával na intimních partiích, ale postupem času zašel mnohem dál.  Nechával se od ní různými technikami sexuálně uspokojovat.

Dokonce ji přinutil i k análnímu sexu. Za tyto praktiky jí kupoval drahé dárky, které si přála. Pedofilovi to však nestačilo a do sexuálních praktik zapojil i jeho syna předškolního věku. Nechal malého syna, aby se pokusil o pohlavní styk na nevlastní sestře. Obžalovaný si vše natáčel a fotografoval. Snímky i videa následně dával na internet.

Hrůzné je na těchto činech i to, že manželka o všem věděla. O praktikách se dozvěděla, když našla několik pořízených snímků s nevlastní dcerou. „Volala mi, že jestli okamžitě nepřijedu, že volá policajty. Strašně mi vynadala. Pak to utichlo, ale pak focení pokračovalo. I s manželkou. Ona věděla, co na mne platí. Když potřebovala peníze, tak řekla, že něco vyfotíme a za to jí dám peníze,“ řekl dělník.

Muži hrozí pět až dvanáct let v lochu. Manželka může ve vězení skončit až na deset let.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela filmová a divadelní legenda Gabriela Vránová

Zprávy

Konec plánu na vládnutí ČSSD s ANO?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Eva Longoria přišla těsně před porodem o milovanou bytost

2. Lucie Hadašová kvůli manželovi letos na dovolenou nepojede

3. Markéta Plánková a Filip Blažek pracují na novém komediálním seriálu

4. Přítelkyně Michala Kavalčíka má už po termínu, přesto pořád chodí na večírky

5. Kateřina Klausová je nová Popelka