Chlípník dopaden! Ve Zlíně chtěl znásilnit mladičkou studentku!

Muž skončil s pouty na rukou v policejní cele!
 Z domova 
11. listopadu 2016 03:27 / Thinkstock
Teprve sedmnáctiletou dívku vybízel k pohlavnímu styku muž, po kterém pátrali policisté v celém Zlínském kraji! Nakonec byli úspěšní a osmapadesátiletý muž skončil s pouty na rukou!

Pachatel se do akce vydal koncem října v půl šesté ráno. Ve Zlíně si vytipoval studentku, která šla po chodníku k náměstí T. G. Masaryka. „Všimla si, že za ní jde starší muž. Po pár minutách se otočila a viděla, že se zastavil v její těsné blízkosti. V tom okamžiku ji pevně uchopil za obě ruce, přitiskl se k ní a žádal po ní pohlavní styk,“ popsala mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková.

Dívka začala křičet, právě to pachatele vylekalo a utekl. Dívka vše následně nahlásila na policii. „Po několika dnech jsme zveřejnili pravděpodobnou podobu muže podezřelého z pokusu o znásilnění a obdrželi jsme několik poznatků k jeho možné totožnosti,“ uvedla mluvčí. Díky tomu se strážcům zákona ozvala další žena, kterou chlípník oslovil.

K dopadení pomohla tato svědectví i záznamy z kamer. "Kriminalistům se podařilo ustanovit muže, který odpovídal popisu obou žen. Policisté ho zadrželi a umístili do policejní cely. Kolegové následně trestný čin pokus o znásilnění překvalifikovali na omezování osobní svobody a muže obvinili," řekla Kozumplíková.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn