خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Brutální útok! Na bagristu se vrhli dva grázlové s baseballkami!

Bagrista opravoval lesní cestu, když ho brutálně napadli dva násilníci baseballovými pálkami. Policie sestavila přibližnou podobu jednoho z útočníků. Nepoznáváte ho?
 Z domova 
19. října 2016 16:42 / Policie ČR
Šílený a obzvláště surový útok na bagristu u obce Rybniště vyšetřují rumburští policisté. Dva muži vyzbrojeni baseballovými pálkami se tu vrhli na dělníka, který bagrem upravoval lesní cestu. Zmlátili ho jako koně!
Útok se stal 14. září, až nyní ale o události policie promluvila. Hledá totiž svědky, kteří by mohli útočníky poznat. Jeden z dvojice sice byl maskovaný, u druhého se ale podařilo sestavit jeho přibližnou podobu.

"Muž si ze střetu se dvěma neznámými muži odnesl zranění, navíc mu pachatelé ukradli dva mobilní telefony značky Samsung a Evo Veo," konstatovala policejní mluvčí Petra Trypesová.

Muž, jehož identikit policie sestavila, byl plešatý, bílé pleti a měl asi 40 let. Vysoký byl přibližně 190 cm, měl atletickou postavu a mluvil česky, bez přízvuku nebo vady řeči. Na sobě měl volné černé triko s krátkým rukávem, kraťasy černé barvy a v ruce měl modrou baseballovou pálku.

Druhý muž se maskoval tmavou kuklou s otvory jen pro oči. Vysoký byl asi 170 cm a na sobě měl tmavou mikinu, přes kterou měl ještě maskáčovou vestu. Jeho baseballová pálka měla zřejmě tmavě hnědou barvu.

"Pokud někdo událost viděl nebo by hledané muže poznal, ať zavolá na linku 158 nebo se dostaví na nejbližší policejní služebnu. Informace může veřejnost poskytnout také prostřednictvím e-mailové adresy krpulk.kr.pis.decin@pcr.cz," dodala Trypesová.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina