خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Záhada kolem mrtvé matky a syna je rozluštěna! Šlo o dvojnásobnou vraždu!

Mladý muž v bytě ubodal nejprve svou maminku a pak i duševně nemocného bratra.
 Z domova 
18. října 2016 07:28 / Internet
Jihlavou o víkendu otřásl případ nálezu dvou mrtvých těl v bytě na sídlišti ve Srázné ulici. Šlo o matku (53) a jejího postiženého syna (28). Původně se spekulovalo, že matka handicap syna neunesla a zabila nejprve jeho a pak sebe. Už ale jasno. Všechno bylo jinak!
Policie informovala, že má vraha. Jde o pětadvacetiletého muže, který v bytě nejprve ubodal uprostřed noci svou mámu a pak se vrhl na o tři roky staršího duševně nemocného bratra! Pak vše naaranžoval tak, aby to vypadalo na loupežné přepadení. Zkušené policisty ale vrah rohlíkem neopil!

Mladý muž žil v Brně a do Jihlavy za matkou a bratrem pravidelně jezdil. Poslední návštěva se ale zvrhla v krvavá jatka! Měl klíče od bytu a když do něj v noci na uplynulou středu vstoupil, měl už vraždu naplánovanou. Maminku jeho příchod vzbudil. Zřejmě absolutně netušila, co bude následovat. Dosud nikdy netrestaný syn ji nožem s dlouhou čepelí zasadil velké množství bodných ran. Pak mladý muž vešel i do pokoje svého bratra a skoncoval s ním stejným způsobem!

V bytě vrah vše naaranžoval tak, aby to vypadalo na loupežné přepadení, a odnesl si finanční hotovost. Pak odjel zpátky do Brna. Policisty přivolal až v sobotu nad ránem s tím, že našel matku s bratrem mrtvé. Tvrdil, že přijel z Brna v pátek odpoledne, ale šel nejprve posedět s kamarády. Když se pak prý vrátil kolem třetí ráno do bytu, našel už jen mrtvá těla své rodiny. Tuto verzi ale policie rychle vyvrátila a dvojnásobný vrah se nakonec k hrůznému činu ještě v průběhu soboty přiznal.

"Vydal nám vražednou zbraň i oblečení, které měl v době činu na sobě. O motivu jeho jednání zatím mluvit nechceme," konstatoval kriminalista Pavel Kubiš. Policie ale zároveň připustila, že mladý muž vraždil s úmyslem získat majetkový prospěch, z bytu si totiž odnesl peníze. Dalším z důvodů mohla být i žárlivost. "Pachatel nám důvod svého jednání sdělil, zatím ho ale nechceme specifikovat. Je pravdou, že jeho starší bratr žil doma s matkou, která se o něj starala. I to by se mohlo brát jako jeden z důvodů,” dodal Kubiš. Za brutální dvojnásobnou vraždu mu nyní hrozí až dvacetileté vězení nebo i trest výjimečný.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života