خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Dodávkový gang unášel lidi a okrádal je přímo v autě! Policie hledá další oběti!

Mladíci nejprve zastavili na ulici náhodné kolemjdoucí a pak je natlačili do žluté dodávky. Během jízdy je okradli a vyhodili na ulici. Policie teď hledá jejich další oběti.
 Z domova 
16. října 2016 16:31 / Policie ČR
Policii se podařilo zadržet dodávkový gang - parta mužů brázdila ulice žlutou dodávkou a unášela náhodné kolemjdoucí. Ty pak uvnitř vozu okradla a nakonec bezbranné lidi vyhodila z dodávky ven na silnici! Teď se ale ukázalo, že gang takto přepadl a oloupil více lidí a policie nyní tyto oběti hledá!
Původně to vypadalo, že gang má na svědomí dvé takové loupeže. "Kriminalisté ale v průběhu vyšetřování zjistili, že tato skupinka má na svědomí více podobných případů. Tito poškození se ale policistům do současné doby nepřihlásili, a proto se na ně touto cestou obracíme, neboť jejich výpověď je důležitá pro úplné objasnění věci. Jestliže má tedy kdokoli obdobnou zkušenost, byť nemuselo dojít k úplnému dokonání loupeže a zatáhnutí do vozidla, prosíme, aby se ozval na linku 158," poznamenala policejní mluvčí Iveta Martínková.

Zatím policie ví o dvou mužích, kteří se stali terčem gangu. V nočních hodinách je v Praze přímo na ulici oslovila pětice mladíků s tím, zda neví kolik je hodin, nebo zda by jim nepůjčili zapalovač. V té chvíli na místo přijela žlutá dodávka a muži svou oběť natlačili do auta, kde ji během jízdy okradli o mobil a peníze a vyžadovali sdělení PIN kódu k platební kartě. Ten ale od žádného z poškozených nedostali, a tak vozidlo přibrzdili a vyhodili je ven na ulici.

"Díky kamerovému systému jsme dodávku vypátrali a ta nás pak o dva dny později dovedla na Žatecko, kde jsme postupně zadrželi všech pět podezřelých mužů ve věku od 17 do 43 let. Všechny jsme obvinili z loupeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Čtyři plnoletí pachatelé jsou stíháni vazebně a hrozí jim až desetiletý pobyt za mřížemi. Pátý, sedmnáctiletý mladík, je stíhán na svobodě a hrozí mu trest poloviční, tedy až pět let vězení," upřesnila Martínková.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Banky v září měly hypoteční žně. Na dlouho poslední

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

2. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

3. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená

4. Olga Menzelová přebrala ocenění pro manžela, ten je už v domácím léčení

5. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu