Blázen! Chtěl ukrást z balkonu jednu rostlinu konopí a zřítil se na zem z devítimetrové výšky!

Kvůli jedné rostlině konopí se pokusil zloděj dostat na balkon, ale z devítimetrové výšky se zřítil na zem. Přežil jen zázrakem!
 Z domova 
12. října 2016 12:24 / Shutterstock
Zoufalá finanční situace přiměla jednatřicetiletého muže k naprosto šílenému hazardu, za který mohl zaplatit životem! Kvůli vidině zisku se pokusil z balkonu bytového domu ukrást jednu rostlinu konopí. To se mu ale nepovedlo a zřítil se na zem z devítimetrové výšky!
Rostlinu na balkoně ve třetím podlaží obytného domu v lokalitě Dubice v České Lípě si muž vyhlédl dopředu. Na lup se vydal vybaven sekáčkem, igelitovým pytlem a dvoužílovým kabelem.

"Nejprve po hromosvodu vylezl na střechu, tam si jeden konec přineseného kabelu přivázal k patě hromosvodu a druhý kolem kolem svého pasu. Potom se spustil dolů. Když už málem jednou nohou dosahoval na zábradlí balkonu, kde se rostlina nacházela, kabel pod tíhou jeho váhy prasknul a on se ze zhruba devítimetrové výšky zřítil na trávník. Dopadl na záda," popsala děsivý kaskadérský kousek muže policejní mluvčí Ivana Baláková.

Obrovská rána přilákala do oken obyvatele domu a když na zemi spatřili sténajícího nešťastníka, hned zavolali sanitku a policisty. S těmi se ale muž moc setkat nechtěl, a tak ze všech zbývajících sil se postavil na nohy a ještě před jejich příjezdem zmizel!

Daleko ale neunikl. Policisté ho objevili v jednom českolipském baru. "Přiznal se jim, že chtěl konopí ukrást, aby ho pak mohl dál prodat. K tomu ho prý dohnala zoufalá finanční situace. Zloděje poté prohlédl lékař, který konstatoval, že si jako zázrakem nic nezlomil a ani se nijak jinak vážně nezranil. Jako památka na jeho noční dobrodružství mu zůstaly jen bolestivé pohmožděniny," doplnila Baláková.

Celý incident teď bude mít nepříjemnou dohru nejen pro zloděje, který je navíc momentálně v podmínce, ale i pro majitele konopí. Toho za pěstování marihuany rozhodně nemine pokuta ve správním řízení.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Meghan se jako vévodkyně ze Sussexu poprvé účastnila dostihů. Takhle jí to slušelo!

Zprávy

Komunisté dělají špinavou práci za Zemana, tvrdí politik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adam Mišík to v ringu nandal Vladimíru Polívkovi

2. Herečka z Přístavu Býmová odhalila, co nosí v kabelce i jaké procedury podstupuje pro svůj dokonalý...

3. Liza Minnelli shání peníze na důchod a rozprodává svou sbírku obrazů Andyho Warhola

4. Pavel Novotný ukázal krásné dcery a znovu se pustil do Kristelové

5. Monika Leová připravuje svatbu bez svatební cesty. Nejsou peníze