Neskutečný prasák! Pokusil se podplatit školačku, aby ho sexuálně uspokojila!

Zvrhlíka, který na ulici nabízel školačce peníze za sexuální služby, zachytily kamery. Sám se nakonec dostavil na policejní služebnu a k činu se přiznal.
 Děti v nesnázích 
11. října 2016 03:14 / Policie ČR
Sexuální maniak přímo na ulici oslovil jedenáctiletou školačku a nabídl jí peníze, pokud ho rukou sexuálně uspokojí! Prasáka zachytily kamery a policie po něm usilovně pátrala. Nakonec se přišel sám udat!
Dívenka zrovna čekala na křižovatce ulic Roháčova a Zelenky Hajského v Praze 3 na svou kamarádku. Když jí cizí chlap nabídl za sexuální služby peníze, vyděsila se a vzala nohy na ramena. Vše pak oznámila na policii.

Pro školačku šlo o tak otřesný zážitek, že jí policejní intervent musel poskytnout psychologickou pomoc. "Případem se zabýváme pro podezření ze spáchání trestného činu svádění k pohlavnímu styku, za což vzhledem k věku oběti hrozí pachateli v případě odsouzení až pětiletý pobyt za mřížemi," konstatoval policejní mluvčí Jan Daněk.

Muže zachytily kamery a policie případ medializovala. "Sešlo se nám několik poznatků k totožnosti podezřelého a on sám se nakonec dostavil na policejní služebnu. K činu se přiznal," dodal Daněk.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Z Brna se ozývají výzvy na přijetí migrantů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

2. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

3. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

4. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

5. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby