Neskutečný prasák! Pokusil se podplatit školačku, aby ho sexuálně uspokojila!

Zvrhlíka, který na ulici nabízel školačce peníze za sexuální služby, zachytily kamery. Sám se nakonec dostavil na policejní služebnu a k činu se přiznal.
 Děti v nesnázích 
11. října 2016 03:14 / Policie ČR
Sexuální maniak přímo na ulici oslovil jedenáctiletou školačku a nabídl jí peníze, pokud ho rukou sexuálně uspokojí! Prasáka zachytily kamery a policie po něm usilovně pátrala. Nakonec se přišel sám udat!
Dívenka zrovna čekala na křižovatce ulic Roháčova a Zelenky Hajského v Praze 3 na svou kamarádku. Když jí cizí chlap nabídl za sexuální služby peníze, vyděsila se a vzala nohy na ramena. Vše pak oznámila na policii.

Pro školačku šlo o tak otřesný zážitek, že jí policejní intervent musel poskytnout psychologickou pomoc. "Případem se zabýváme pro podezření ze spáchání trestného činu svádění k pohlavnímu styku, za což vzhledem k věku oběti hrozí pachateli v případě odsouzení až pětiletý pobyt za mřížemi," konstatoval policejní mluvčí Jan Daněk.

Muže zachytily kamery a policie případ medializovala. "Sešlo se nám několik poznatků k totožnosti podezřelého a on sám se nakonec dostavil na policejní služebnu. K činu se přiznal," dodal Daněk.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Tesco nabízelo kapustu nadupanou zákeřnými pesticidy

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

2. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

3. Česká Barbie daruje auto

4. Petra Černocká si vyšla s manželem i exmanželem

5. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty