Břeclavsko obchází strach! Z věznice utekl nebezpečný mukl!

Strážci zákona zveřejnili fotografii hledaného vězně.
 Z domova 
10. října 2016 03:57 / Policie ČR
Hlavně se ho nepokoušejte zadržet, protože je nebezpečný a mohl by být ozbrojený! Jasný vzkaz poslala jihomoravská policie obyvatelům, které informovali o tom, že z břeclavské věznice utekl mukl David Vácha! Není to první útěk, který se muži podařil! Před několika měsíci ho zadržela až zásahovka!
Vězni se podařilo nepozorovaně vypařit z vazební věznice v Břeclavi v sobotu ve večerních hodinách. Když to policisté zjistili, okamžitě rozjeli velkou pátrací akci. Dosud je však bezúspěšná, a proto se obrátili s prosbou o pomoc na veřejnost. „Čtyřiatřicetiletý muž je nebezpečný a může být i ozbrojený,“ uvedla mluvčí policie Andrea Cejnková.

Vězeň totiž sedí za nedovolané odzbrojování a majetkovou trestnou činnost. Není to první útěk, který se muži povedl. Před několika měsíci uprchl z příbramské věznice. Na útěku vydržel osm dní. Na svobodě se vyzbrojil útočným nožem. Nakonec ho na jihu Čech zadržela zásahová jednotka.

Policisté vyzývají, aby se nikdo nepokoušel vězně zadržet. „V případě informace o pohybu muže nás kontaktujte na lince 158,“ uvedla mluvčí a dodala popis muže. Hledaný je hubené postavy a měří asi 180 centimetrů. „Má rovné, hnědočerné vlasy a hnědé oči. Na hrudníku a na pravé i levé paži má tetování,“ uvedla Cejnková.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Tesco nabízelo kapustu nadupanou zákeřnými pesticidy

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

2. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

3. Česká Barbie daruje auto

4. Petra Černocká si vyšla s manželem i exmanželem

5. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty