Břeclavsko obchází strach! Z věznice utekl nebezpečný mukl!

Strážci zákona zveřejnili fotografii hledaného vězně.
 Z domova 
10. října 2016 03:57 / Policie ČR
Hlavně se ho nepokoušejte zadržet, protože je nebezpečný a mohl by být ozbrojený! Jasný vzkaz poslala jihomoravská policie obyvatelům, které informovali o tom, že z břeclavské věznice utekl mukl David Vácha! Není to první útěk, který se muži podařil! Před několika měsíci ho zadržela až zásahovka!
Vězni se podařilo nepozorovaně vypařit z vazební věznice v Břeclavi v sobotu ve večerních hodinách. Když to policisté zjistili, okamžitě rozjeli velkou pátrací akci. Dosud je však bezúspěšná, a proto se obrátili s prosbou o pomoc na veřejnost. „Čtyřiatřicetiletý muž je nebezpečný a může být i ozbrojený,“ uvedla mluvčí policie Andrea Cejnková.

Vězeň totiž sedí za nedovolané odzbrojování a majetkovou trestnou činnost. Není to první útěk, který se muži povedl. Před několika měsíci uprchl z příbramské věznice. Na útěku vydržel osm dní. Na svobodě se vyzbrojil útočným nožem. Nakonec ho na jihu Čech zadržela zásahová jednotka.

Policisté vyzývají, aby se nikdo nepokoušel vězně zadržet. „V případě informace o pohybu muže nás kontaktujte na lince 158,“ uvedla mluvčí a dodala popis muže. Hledaný je hubené postavy a měří asi 180 centimetrů. „Má rovné, hnědočerné vlasy a hnědé oči. Na hrudníku a na pravé i levé paži má tetování,“ uvedla Cejnková.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Žebříček nejlepších zemí k životu na světě. Jak se umístila Česká republika?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Selena Gomez odnesla čistku na Twitteru nejvíc ze všech celebrit

2. Poznáte školačku? Hvězda Primy slaví jubileum

3. Bára Mottlová je na Sardinii s přítelem, jehož identitu pořád tají

4. Tahle misska bude pracovat pro Pradu a Gucci

5. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut