Skupina Romů se drsně pustila do štamgastů v hospodě! Pět skončilo v nemocnici!

Z hospody na Kolínsku se během pár minut stala kůlnička na dříví.
 Z domova 
09. října 2016 17:17 / Thinkstock
Rasová poznámka na jednoho z romských hostů spustila v hospodě na Kolínsku obrovskou melu! Parta Romů si to nenechala líbit a za pomocí židlí poslala k zemi téměř všechny hosty! V nemocnici skončilo pět lidí, z toho je nejméně jeden vážně zraněný!
V hospodě v Chotuticích u Českého Brodu to vypadalo na příjemný večer. Jeden z místních tam totiž od odpoledne slavil narozeniny a celé hospodě objednával panáky. Mezi hosty byli i přespolní Romové. Okolo deváté hodiny večer se to však zvrtlo. Jeden z mladých místních utrousil rasovou poznámku vůči Romům.

Ve vteřině nastalo peklo. Skupinka Romů se zvedla, popadla židle a začala jimi mlátit do hostů. Většinu z nich první ranou poslali k zemi a způsobili jim zranění. Do pár minut byla vymlácená celá hospoda. Následně Romové nasedli do auta a z místa činu ujeli. U případu zasahovalo několik sanitek s lékaři.

V nemocnici skončilo pět lidí. „Nejhůře je na tom muž, který utrpěl těžký otřes mozku a zhmožděniny hrudníku. Byl převezen po ošetření do pražské vinohradské nemocnice. Další čtyři měli středně těžké zranění jako řezné rány, úraz páteře nebo u nich bylo podezření na otřes mozku a nitrolebeční krvácení,“ řekla mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن