Skupina Romů se drsně pustila do štamgastů v hospodě! Pět skončilo v nemocnici!

Z hospody na Kolínsku se během pár minut stala kůlnička na dříví.
 Z domova 
09. října 2016 17:17 / Thinkstock
Rasová poznámka na jednoho z romských hostů spustila v hospodě na Kolínsku obrovskou melu! Parta Romů si to nenechala líbit a za pomocí židlí poslala k zemi téměř všechny hosty! V nemocnici skončilo pět lidí, z toho je nejméně jeden vážně zraněný!
V hospodě v Chotuticích u Českého Brodu to vypadalo na příjemný večer. Jeden z místních tam totiž od odpoledne slavil narozeniny a celé hospodě objednával panáky. Mezi hosty byli i přespolní Romové. Okolo deváté hodiny večer se to však zvrtlo. Jeden z mladých místních utrousil rasovou poznámku vůči Romům.

Ve vteřině nastalo peklo. Skupinka Romů se zvedla, popadla židle a začala jimi mlátit do hostů. Většinu z nich první ranou poslali k zemi a způsobili jim zranění. Do pár minut byla vymlácená celá hospoda. Následně Romové nasedli do auta a z místa činu ujeli. U případu zasahovalo několik sanitek s lékaři.

V nemocnici skončilo pět lidí. „Nejhůře je na tom muž, který utrpěl těžký otřes mozku a zhmožděniny hrudníku. Byl převezen po ošetření do pražské vinohradské nemocnice. Další čtyři měli středně těžké zranění jako řezné rány, úraz páteře nebo u nich bylo podezření na otřes mozku a nitrolebeční krvácení,“ řekla mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Z Brna se ozývají výzvy na přijetí migrantů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

2. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

3. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

4. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

5. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby