خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Konec nadějím! Dana nejprve zmlátil jeho známý, pak se odešel oběsit!

Dvoutýdenní pátrání po jednadvacetiletém mladíkovi, který odešel z domu po rvačce se známým, má smutný konec. Oběsil se v lese.
 Z domova 
04. října 2016 08:17 / Policejnidenik
Po dvou týdnech trvajícím pátrání po jednadvacetiletém Danielovi B. se jeho rodina dověděla zdrcující zprávu. Jejich syn, kterého těsně před odchodem z domu zmlátil jeho známý, se oběsil v lese! Událost je ale stále obestřena mnoha otazníky!
Zřejmě největší záhadou je, jak Dan zmizel. Odešel totiž ze zamčeného pokoje! Rodina o něj měla obrovský strach. Jeho odchodu z domu v Kunraticích u Cvikova totiž předcházela rvačka s jeho známým, po které utrpěl zranění v obličeji.

Rodiče se původně obávali, že jejich syn podlehl právě zraněním z bitky. Jenže to se nakonec nepotvrdilo. Mladého muže našel náhodný svědek oběšeného v lese ve Cvikově. "Policisté zatím nezjistili, že by na jeho smrti měla případně účast druhá osoba. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva," řekla policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Se známým se Daniel porval v sobotu 17. září večer. Pátrání po něm začalo o dva dny později. Kdy přesně se v lese oběsil, není jasné. Mladík totiž spáchal sebevraždu v místě, které rodina i jeho přátelé už prohledávali. Na Daniela tam ale v tu chvíli nikde nenarazili.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Banky v září měly hypoteční žně. Na dlouho poslední

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

2. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

3. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená

4. Olga Menzelová přebrala ocenění pro manžela, ten je už v domácím léčení

5. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu