Konec nadějím! Dana nejprve zmlátil jeho známý, pak se odešel oběsit!

Dvoutýdenní pátrání po jednadvacetiletém mladíkovi, který odešel z domu po rvačce se známým, má smutný konec. Oběsil se v lese.
 Z domova 
04. října 2016 08:17 / Policejnidenik
Po dvou týdnech trvajícím pátrání po jednadvacetiletém Danielovi B. se jeho rodina dověděla zdrcující zprávu. Jejich syn, kterého těsně před odchodem z domu zmlátil jeho známý, se oběsil v lese! Událost je ale stále obestřena mnoha otazníky!
Zřejmě největší záhadou je, jak Dan zmizel. Odešel totiž ze zamčeného pokoje! Rodina o něj měla obrovský strach. Jeho odchodu z domu v Kunraticích u Cvikova totiž předcházela rvačka s jeho známým, po které utrpěl zranění v obličeji.

Rodiče se původně obávali, že jejich syn podlehl právě zraněním z bitky. Jenže to se nakonec nepotvrdilo. Mladého muže našel náhodný svědek oběšeného v lese ve Cvikově. "Policisté zatím nezjistili, že by na jeho smrti měla případně účast druhá osoba. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva," řekla policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Se známým se Daniel porval v sobotu 17. září večer. Pátrání po něm začalo o dva dny později. Kdy přesně se v lese oběsil, není jasné. Mladík totiž spáchal sebevraždu v místě, které rodina i jeho přátelé už prohledávali. Na Daniela tam ale v tu chvíli nikde nenarazili.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Aniston se opět rozvádí! Na prahu padesátky zůstala sama

Zprávy

Okamura nikdy neměl dostat reprezentující ústavní funkci

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Emma Smetana vyrazila s rodinkou na netradiční dovolenou

2. Producent Janis Sidovský ulovil v New Yorku fotku s Heidi Klum!

3. Někdejší nejvíce sexy muž planety Adam Levine se stal podruhé otcem!

4. Jennifer Aniston má smůlu na chlapy! Herečce se rozpadlo další manželství!

5. Václav Noid Bárta se rok nedotkl alkoholu!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن