Konec nadějím! Dana nejprve zmlátil jeho známý, pak se odešel oběsit!

Dvoutýdenní pátrání po jednadvacetiletém mladíkovi, který odešel z domu po rvačce se známým, má smutný konec. Oběsil se v lese.
 Z domova 
04. října 2016 08:17 / Policejnidenik
Po dvou týdnech trvajícím pátrání po jednadvacetiletém Danielovi B. se jeho rodina dověděla zdrcující zprávu. Jejich syn, kterého těsně před odchodem z domu zmlátil jeho známý, se oběsil v lese! Událost je ale stále obestřena mnoha otazníky!
Zřejmě největší záhadou je, jak Dan zmizel. Odešel totiž ze zamčeného pokoje! Rodina o něj měla obrovský strach. Jeho odchodu z domu v Kunraticích u Cvikova totiž předcházela rvačka s jeho známým, po které utrpěl zranění v obličeji.

Rodiče se původně obávali, že jejich syn podlehl právě zraněním z bitky. Jenže to se nakonec nepotvrdilo. Mladého muže našel náhodný svědek oběšeného v lese ve Cvikově. "Policisté zatím nezjistili, že by na jeho smrti měla případně účast druhá osoba. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva," řekla policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Se známým se Daniel porval v sobotu 17. září večer. Pátrání po něm začalo o dva dny později. Kdy přesně se v lese oběsil, není jasné. Mladík totiž spáchal sebevraždu v místě, které rodina i jeho přátelé už prohledávali. Na Daniela tam ale v tu chvíli nikde nenarazili.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

2. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

3. Taťána Gregor Brzobohatá nechyběla na květinové přehlídce v Pardubicích

4. Taťána Makarenko představila korunku, která ozdobí příští Miss Czech Republic

5. Čechomor zahraje u Vágnera na Katlově