خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Chtěla se pomstít bývalému a tvrdila, že sexuálně zneužil dceru! Chlapa zprostili viny a máma jde do lochu!

Matka obvinila bývalého ze sexuálního zneužití dcerky. Byla to ale lež a žena si teď za křivé obvinění odsedí tři roky v base!
 Z domova 
02. října 2016 16:56 / Wikimedia Commons
Zářný příklad pravdivosti úsloví, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní spadne, pocítila na vlastní kůži třicetiletá žena z Plzně. Z pomsty obvinila svého bývalého ze sexuálního zneužití dcery a dopadla jako hubkař! Otce soud uznal nevinným a matku poslal do kriminálu!
Žena svého bývalého očernila hned dvakrát. Poprvé na něj podala trestní oznámení. Jenže se ukázalo, že expartnera křivě obvinila a vyfasovala za to podmíněný trest. Máma dvou dcer ale byla zřejmě tak naplněna hořkostí z rozpadu vztahu, že zašla ještě dál! Tentokrát zvolila jiný způsob!

Na bývalého nepodala v druhém případě trestní oznámení, ale fikaně o svém podezření pouze informovala dětskou lékařku. Byla si vědoma, že lékařka po takovém podezření je povinna podat trestní oznánemí. Jenže ani tentokrát jí lež nevyšla a soud s pomstychtivou ženou ztratil trpělivost!

Když matka vypovídala, tvrdila, že dívka byla po návratu od otce mrzutá a když se pídila po příčině, dívenka se jí měla svěřit, že jí táta osahával. K nepravdivé výpovědi dokonce naočkovala i dcerku. Dětský psycholog ale lež prokoukl! Když mu holčička vše líčila, byla prý rozesmátá a v dobré náladě, což je prý naprosto v rozporu s reakcí skutečně zneužitého dítěte.

„Dospěli jsme k tomu, že ke skutku nedošlo. Že vše zmanipulovala obžalovaná, včetně toho, co má dítě vypovídat,“ prohlásil soudce Josef Prach. Za křivé obvinění hrozilo původně ženě osmileté vězení. Nakonec od soudu odešla žena s tříletým nepodmíněným trestem. "Za první křivé obvinění expartnera dostala žena podmíněný trest. V odvolacím řízení tehdy krajský soud zdůraznil, že podmíněný trest je nepřiměřeně mírný, že měl být nepodmíněný. Nyní trest nemohl být jiný než nepodmíněný,“ dodal Prach.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života