Syn zastřelil v lese tátu! Spletl si ho s jelenem!

Dva myslivci, otec a syn, se vydali do lesa na lov. Při dohledávání raněného zvířete syn otce omylem zastřelil. Prý si ho spletl s jelenem.
 Z domova 
28. září 2016 16:48 / Profimedia
Tragicky skončil lov v lese ve vojenském újezdu Hradiště na Karlovarsku. Syn tu omylem zastřelil svého tátu. Spletl si ho prý s jelenem!
Dva myslivci, otec a syn, se vydali do lesa lovit spárkatou zvěř. Mladší z dvojice pak trefil jelena a šel zraněné zvíře dohledat. Otci prý přikázal, aby na něj počkal na posedu. Ten ale prý neposlechl, také se vydal po stopách zvěře, a to se mu stalo osudným!

Syn prý předpokládal, že je táta stále na posedu. Když tak zahlédl ve křoví pohyb, vypálil v domnění, že jde o postřeleného jelena. K jeho zděšení ale zastřelil vlastního tátu!

Syn se snažil svému otci poskytnout první pomoc a hned přivolal záchranku. Tělo staršího muže leželo v těžko přístupném terénu, takže se k němu žádná záchranářská technika nebyla schopna dostat. Na pomoc proto vyjeli i hasiči s terénní čtyřkolkou. "Muž byl už mrtvý. Jeho tělo jsme tak na čtyřkolce odvezli z lesa na přístupovou cestu," poznamenal mluvčí hasičů Martin Kasal.

Nešťastnou událost teď vyšetřují kriminalisté. "Mladšího muže podezíráme z usmrcení z nedbalosti. Za to mu hrozí až šestileté vězení," dodala policejní mluvčí Kateřina Böhmová.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou