خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Neskutečné! Kluk zdrhl z ústavu, šlohl autobus a ještě za prachy svezl cestujícího!

Šestnáctiletý kluk ukradl v Brně už dvakrát autobus a jel se projet stovky kilometrů daleko! Nabral i náhodného cestujícího, od kterého si nechal cestu zaplatit.
 Z domova 
25. září 2016 08:44 / Policie ČR
Vášeň pro autobusy nedokáže udržet na uzdě šestnáctiletý kluk. Už podruhé ukradl v Brně autobus a vyrazil na cesty. Naposledy dojel po dálnici až na Kladensko!
Mladík pobývá ve výchovném ústavu na Znojemsku, odkud ale permanentně utíká. A jeho kroky ho pravidelně vedou k autobusům. V Brně už ukradl v posledních pár dnech hned dva autobusy!

Poprvé ukradený autobus odstavil na Troubsku až poté, co vyjezdil nádrž. Najezdil s ním 700 kilometrů! Vozidlo se podařilo najít dva dny po krádeži. Už tehdy policisté u vozidla hocha viděli. Tvrdil jim, že se chce stát autobusákem a že je ochoten jezdit i zadarmo. Ani ve snu ale tehdy policisty nenapadlo, že jde o zloděje, který autobus štípl a pak se s ním bůh ví kde projížděl!

To jim došlo až v momentu, kdy se dověděli o krádeži dalšího autobusu z nádraží na Zvonařce. Hned si to totiž s mladým podivínem spojili! Tentokrát se poberta vydal s autobusem po dálnici až do obce Libušín na Kladensku. Tam ho zastavila policejní hlídka, protože měl v rozporu se zákonem zapnuté mlhovky.

"Nejprve nám tvrdil, že zapomněl řidičák doma. Po předložení občanky ale bylo vše jasné. V šestnácti letech totiž papíry mít ani nemohl," poznamenala policejní mluvčí Jana Šteinerová. Pro mladíka si dojeli na Kladensko pracovníci výchovného ústavu a převezli ho zpět na jih Moravy. Za jízdu v autobuse mu nyní hrozí až roční vězení.

Navíc se ukázalo, že když poprvé ukradl v Brně autobus, rovněž zavítal do Libušína na Kladensku a tehdy zde i havaroval. "Při nehodě nepatrně poškodil rodinný dům, ale na autobuse vznikla značná škoda," řekla Šteinerová. S rozbitým vozem pak ještě odjel zpět na Brněnsko a tam ho na Troubsku odstavil.

Drzost mladíka je o to větší, že v rámci svých jízd na trase Brno – Kladno – Libušín dokonce v jednom případě svezl z obce Libušín do Kladna náhodného cestujícího, od které vybral finanční hotovost, a to ve výši 10 korun!
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Už neví, co by ukázala? Slováková fanouškům předvedla, co dělá s novým partnerem ve vaně!

Zprávy

Čunek rozhodl: Změna plánu!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Olga Lounová zahájila svůj koncert v závodním autě

2. Když 3v1 tančí

3. Monika Bagárová neunesla vyhazov ze Stardance

4. Tereza Pergnerová si léto neužila

5. Takhle se proměnil Jan Cina v Salvatora Daliho