Dva oběšenci v jednom dni a jednom kraji! Jeden visel v koupelně, další na viaduktu!

Hned ke dvěma oběšencům museli během jediného dne vyjíždět policisté v Plzeňském kraji. Jednoho našla v koupelně manželka, druhého spatřil viset na železničním viaduktu náhodný kolemjdoucí.
 Z domova 
21. září 2016 17:02 / Profimedia
Hned dva případy oběšených mužů museli během jediného dne řešit plzeňští policisté. Jeden nešťastník ukončil svůj život se smyčkou kolem krku na železničním viaduktu, druhého našla oběšeného manželka v koupelně!
Obě smutné události se staly v dopoledních hodinách. Nejprve spáchal sebevraždu oběšením dvaatřicetiletý muž, o pár hodin později pak jednasedmdesátiletý senior.

Strašný šok čekal ženu z Kdyně na Domažlicku, když ráno vešla do koupelny. Spatřila tam totiž svého oběšeného manžela (32)! Bohužel už mu nebylo pomoci. "Koroner neshledal známky cizího zavinění. Domažličtí kriminalisté ve věci nařídili soudní pitvu a případem se dále zabývají," podotkla policejní mluvčí Dagmar Brožová. Důvody sebevraždy muže policie nesdělila.

Na dalšího oběšence narazil v dopoledních hodinách náhodný kolemjdoucí ve Stříbře na Tachovsku. Na železničním viaduktu visel starý muž (71). Ani jemu už nikdo život vrátit nedokázal. "Jednalo se o 71letého muže, který v místě svého bydliště ponechal dopis na rozloučenou. Se životem podle všeho skoncoval kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu," upřesnila policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. I jeho tělo bude podrobeno pitvě.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn