دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Ředitel školy na Hodonínsku měl sexuálně zneužít dítě!

Policie se zabývá trestním oznámením podaným na ředitele základní školy v obci na Hodonínsku. Měl prý sexuálně zneužít nezletilého.
 Děti v nesnázích 
17. září 2016 11:59 / Policejnidenik
Pořádná rána zasáhla Ratíškovice na Hodonínsku! Ředitel tamní školy Josef H. čelí podezření ze sexuálního zneužití nezletilého dítěte! Obec i škola jsou v šoku!
Místní lidé nemohou skandální informaci vůbec uvěřit! Policie je zatím skoupá na slovo. "Mohu potvrdit, že prověřujeme oznámení a konáme úkony trestního řízení. Žádné další informace k případu sdělovat nebudeme," řekl pouze policejní mluvčí Petr Zámečník. Vyjadřovat se ke kauze odmítá i samotný ředitel.

Kdo se měl stát ředitelovou obětí a kde mělo k sexuálnímu zneužití nezletilého dojít, se zatím neví. Obvinění totiž podle všeho ještě nepadlo a policie zřejmě jen prověřuje trestní oznámení. Starostka obce Anna Hubáčková už ale prohlásila, že podezření se netýká přímo školy. Policisté tam prý vůbec nebyli.

Ředitel základní a mateřské školy působí také jako obecní radní. Dostal se tam jako nezávislý kandidát za lidovce. Policie teď mimo jiné zjišťuje, zda někdy nestanul před přestupkovou komisí.

Ředitel podezřelý z prasáren je s ratíškovskou školou spjat od roku 1988. Působil zde jako učitel matematiky a fyziky, od roku 2004 pak stojí v čele školy. Podle starostky obce jde o velmi aktivního člověka, jehož práci obec hodnotí až nadstandardně.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nechutné útoky: Zhrzený milenec Koptík může Hanu Gregorovou i zničit!

Zprávy

Prezidentův projev vyvolal rozpaky, kritiku i souhlas

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Vašek Noid Bárta překvapil! Podívejte se, jaké má svaly!

2. Jane Fonda vám vyrazí dech! Tři měsíce před osmdesátkou vypadá božsky!

3. Kam až tohle zajde? Zdrogovaný Koptík vypisuje erotické básně o Gregorové!

4. Takhle Kristinu Kloubkovou na obrazovce rozhodně neuvidíte!

5. Krásná moderátorka zpráv Petra Svoboda si plní své sny