Ředitel školy na Hodonínsku měl sexuálně zneužít dítě!

Policie se zabývá trestním oznámením podaným na ředitele základní školy v obci na Hodonínsku. Měl prý sexuálně zneužít nezletilého.
 Děti v nesnázích 
17. září 2016 11:59 / Policejnidenik
Pořádná rána zasáhla Ratíškovice na Hodonínsku! Ředitel tamní školy Josef H. čelí podezření ze sexuálního zneužití nezletilého dítěte! Obec i škola jsou v šoku!
Místní lidé nemohou skandální informaci vůbec uvěřit! Policie je zatím skoupá na slovo. "Mohu potvrdit, že prověřujeme oznámení a konáme úkony trestního řízení. Žádné další informace k případu sdělovat nebudeme," řekl pouze policejní mluvčí Petr Zámečník. Vyjadřovat se ke kauze odmítá i samotný ředitel.

Kdo se měl stát ředitelovou obětí a kde mělo k sexuálnímu zneužití nezletilého dojít, se zatím neví. Obvinění totiž podle všeho ještě nepadlo a policie zřejmě jen prověřuje trestní oznámení. Starostka obce Anna Hubáčková už ale prohlásila, že podezření se netýká přímo školy. Policisté tam prý vůbec nebyli.

Ředitel základní a mateřské školy působí také jako obecní radní. Dostal se tam jako nezávislý kandidát za lidovce. Policie teď mimo jiné zjišťuje, zda někdy nestanul před přestupkovou komisí.

Ředitel podezřelý z prasáren je s ratíškovskou školou spjat od roku 1988. Působil zde jako učitel matematiky a fyziky, od roku 2004 pak stojí v čele školy. Podle starostky obce jde o velmi aktivního člověka, jehož práci obec hodnotí až nadstandardně.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Slavnému českému herci zemřel tatínek, významný divadelník!

Zprávy

Starostové poslali lidovce k šípku. Do voleb půjdou sami

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kevin ze Sám doma vyrazil na rande! Zdá se, že problémy s drogami jsou pryč

2. Štastná Patricie Solaříková: Je štíhlejší, krásnější a po uši zamilovaná!

3. To je pohled! Tereza Kerndlová ukázala své sexy tělo v plavkách!

4. Andrea Verešová vyšpulila zadeček: Menší tanga se už nevyrábí!

5. Hodně divoký anděl! Natalia Oreiro nahá na titulce časopisu pro pány!