Málem syna utýral k smrti! Narkoman chlapce mlátil jako žito!

Týraný šestiletý chlapeček skončil v péči babičky.
 Děti v nesnázích 
09. září 2016 17:00 / Thinkstock
Na deset let v lochu skončil muž, který brutálně týral šestiletého nevlastního synka! Nebylo výjimkou, že ho domlátil násadou od smetáku! Chlapeček se z otřesných praktik otčíma dosud nevzpamatoval a trpí pomočováním!

Dítě mělo z nevlastního otce obrovský strach. Vše pramenilo z toho, že si na něm jedenačtyřicetiletý muž vybíjel vztek. U soudu přitom tvrdil, že by malému nikdy neublížil. To však nebyla pravda. Když chlapec po odebrání od rodiny skončil v Klokánku, tak musel okamžitě k lékaři. Na hlavě měl totiž otevřenou ránu, kterou bylo potřeba zašít.

Způsobil mu ji jeho otčím. „Zmlátil mě smetákem,“ svěřil se chlapec jedné z pracovnic Klokánku. Žena dodala, že chlapec si při sebemenší výtce dával s hrůzou ruce na hlavu. „Myslel, že bude bit,“ vysvětlila. Psycholožka uvedla, že dítě na tom není psychicky dobře. „Trpí úzkostí, nočními děsy a pomočuje se,“ uvedla.

Vyvedený fotřík má s manželkou celkem tři děti. Jednomu je teprve devět měsíců, dalšímu dva roky a nejstarší má tři roky. Všechny děti však skončily v Klokánku, protože se o něm pár nezvládl postarat. Týraný chlapec skončil u babičky.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gregorová žádá Koptíka, aby ji nechal na pokoji!

Zprávy

S výsledkem voleb nejsou lidé spokojeni

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Krásná Iva Kubelková skončila v nemocnici!

2. Sexy modelka Kendall Jenner září ve vánoční kampani kosmetického gigantu!

3. Ed Sheeran měl nehodu, ruší světové turné!

4. Zpěvačka Mariah Carey okradena! Přišla o více než milion korun!

5. České celebrity se daly do politického boje! Podívejte se, kdo všechno šel k volbám!