Nehorázný drzoun! Opilý Němec srazil dva lidi, aby mohl bez úhony odjet od nehody!

Opilý Němec ve snaze ujet od nehody srazil dva lidi a zastavil ho až policejní zátaras. Za sebou nechal poškozené cizí auto a dva zraněné svědky.
 Z domova 
07. září 2016 03:41 / Policejnidenik
Při parkování naboural opilý Němec v Klatovech jiné auto a rozhodl se z místa činu odjet. Když mu v tom dva lidé chtěli zabránit, nemilosrdně je srazil. Následovala honička s policií a z auta nakonec museli cizince tahat násilím!

Šestašedesátiletý muž měl docela naváto, to ho ale od řízení auta neodradilo. Auto značky Dacia Sandero zaparkoval v ulici Suvorovova. Vůz se ale z ničeho nic samovolně rozjel a cizinci se už do rozjetého auta nepodařilo naskočit. Dacia pak narazila levou přední částí do zaparkovaného Suzuki.

Němec ale vzhledem ke své opilosti nechtěl mít oplétačky s policií, a tak nasedl znovu do auta a rozhodl se z místa činu pláchnout. Celou situaci však viděli dva muži a pokusili se Němce zastavit. A mohlo je to stát i život!

"Před rozjetou Dacii se jeden z dvojice postavil a chtěl cizinci zabránit v ujetí. Ten se ale proti svědkovi rozjel a nabral ho na kapotu. Muži způsobil zranění," konstatovala policejní mluvčí Dana Ladmanová. Pak se řidiče pokusil zastavit i druhý svědek, chtěl šoférovi přes stažené okénko strhnout volant. I on ale skončil zraněný a Němec ujel.

Oba svědci si ale zapamatovali registrační značku a policie brzy byla opilci v patách. Němec ale odmítal zastavit a jeho zběsilou jízdu ukončilo až policejní auto, které mu zatarasilo cestu. Ani v tuto chvíli se ale cizinci z auta moc nechtělo a policisté ho museli dostat ven z vozu násilím. Dechovou zkoušku odmítl, a tak ho policisté převezli do nemocnice na odběr krve. Teď čelí přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Energická Andrea Kalivodová: V mateřství má více aktivit než kdykoli předtím!

Zprávy

Bezdůvodné obvinění Česka. Ruské tvrzení o původu Novičoku má vláda odmítnout

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Manželka Daniela Hůlky porodila dceru!

2. Sporťák televize Nova Petr Suchoň se potají oženil!

3. Tom Brady a Gisele Bundchen zveřejnili po letech utajované svatební fotky!

4. Gabriela Lašková se společenského života nevzdává ani chvíli před porodem!

5. Tenista Lukáš Rosol se opravdu potřetí oženil!