خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Nehorázný drzoun! Opilý Němec srazil dva lidi, aby mohl bez úhony odjet od nehody!

Opilý Němec ve snaze ujet od nehody srazil dva lidi a zastavil ho až policejní zátaras. Za sebou nechal poškozené cizí auto a dva zraněné svědky.
 Z domova 
07. září 2016 03:41 / Policejnidenik
Při parkování naboural opilý Němec v Klatovech jiné auto a rozhodl se z místa činu odjet. Když mu v tom dva lidé chtěli zabránit, nemilosrdně je srazil. Následovala honička s policií a z auta nakonec museli cizince tahat násilím!

Šestašedesátiletý muž měl docela naváto, to ho ale od řízení auta neodradilo. Auto značky Dacia Sandero zaparkoval v ulici Suvorovova. Vůz se ale z ničeho nic samovolně rozjel a cizinci se už do rozjetého auta nepodařilo naskočit. Dacia pak narazila levou přední částí do zaparkovaného Suzuki.

Němec ale vzhledem ke své opilosti nechtěl mít oplétačky s policií, a tak nasedl znovu do auta a rozhodl se z místa činu pláchnout. Celou situaci však viděli dva muži a pokusili se Němce zastavit. A mohlo je to stát i život!

"Před rozjetou Dacii se jeden z dvojice postavil a chtěl cizinci zabránit v ujetí. Ten se ale proti svědkovi rozjel a nabral ho na kapotu. Muži způsobil zranění," konstatovala policejní mluvčí Dana Ladmanová. Pak se řidiče pokusil zastavit i druhý svědek, chtěl šoférovi přes stažené okénko strhnout volant. I on ale skončil zraněný a Němec ujel.

Oba svědci si ale zapamatovali registrační značku a policie brzy byla opilci v patách. Němec ale odmítal zastavit a jeho zběsilou jízdu ukončilo až policejní auto, které mu zatarasilo cestu. Ani v tuto chvíli se ale cizinci z auta moc nechtělo a policisté ho museli dostat ven z vozu násilím. Dechovou zkoušku odmítl, a tak ho policisté převezli do nemocnice na odběr krve. Teď čelí přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Zaslouží si Michal David vyznamenání nebo Zeman jenom provokuje?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Míša Maurerová se už chystá na porod

2. Exmilenka Langerové se teď tulí ke svému o generaci staršímu příteli

3. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

4. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

5. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená