Bývalý lektor z policejní akademie znovu naboural cizí auta. A znovu byl namol!

Bývalý lektor policejní akademie Karel Kadlec opět v opilosti boural. Letos už svou jízdou zničil 31 aut, loni naboural další vozidlo.
 Z domova 
28. srpna 2016 15:51 / youtube.com
Bývalý lektor z pražské policejní akademie Karel Kadlec (46) je opravdu nenapravitelný! Poté, co letos na jaře zpitý pod obraz naboural v Praze 29 aut, boural teď znovu. A opět měl nakoupeno!

Kvůli svému dubnovému incidentu, kdy po jeho jízdě skončilo na ulici 29 zdemolovaných aut, přišel o práci u policie. Místo aby se nad sebou zamyslel a dal si život do pořádku, chlastá dál a navíc v tomto stavu neustále sedá za volant. A nechává za sebou zkázu!

Původně se mluvilo o tom, že tentokrát svou opileckou jízdou v BMW naboural čtyři auta. Nakonec policie sdělila, že poničil jen auta dvě. Způsobil tím škodu za 50 tisíc korun.

"Opilý muž s policií nespolupracoval. Dechovou zkoušku odmítl, stejně jako odběr krve. Bylo ale zcela zjevné, že byl opilý nebo pod vlivem jiné omamné či psychotropní látky," dodala policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Když boural v dubnu, měl Kadlec v dechu přes jedno promile. Tehdy byla škoda podstatně vyšší. Česká kancelář pojistitelů uvedla, že pojišťovny po něm budou chtít zaplatit 1,65 milionu korun. Ani tehdy neboural opilý poprvé. Už loni v opilosti nabořil do auta, které zastavilo před přechodem pro chodce.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Matěj Stropnický si dává v politice pauzu. Čemu se chce věnovat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Rachel Weisz zázračně otěhotněla s Jamesem Bondem

2. Evu Perkausovou čeká příští měsíc operace

3. Ilona Csáková hlásí comeback, domácí práce ji ale neminou

4. Vlastina Svátková nechala syny v kině samotné a s kočárem vyrazila na nákupy

5. Těhotná Doležalová vyrazila do nočního klubu