خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

To snad ne?! Únosci dívky mají zřejmě na svědomí i nevydařený pokus o únos jiné mladé ženy!

Policie hledá neznámou dívku, kterou se někdo pokusil v Třebíči unést. Mohlo jít o stejné pachatele, kteří unesli a znásilnili dívku z Jihlavska.
 Z domova 
28. srpna 2016 03:58 / Policejnidenik
Případ unesené dívky z Jihlavska má šokující pokračování! Trojice mužů, která se této prasárny dopustila, se zřejmě během letních prázdnin pokusila unést i další mladou ženu, tentokrát v Třebíči. Policie ji teď hledá jako klíčovou svědkyni!

Kdy přesně mělo k pokusu o únosu neznámé dívky dojít, policie neví. "Mělo to být někdy v červenci nebo srpnu, a to na parkovišti u obchodních domů Albert a Lidl ve Znojemské ulici v Třebíči. Muž zde měl chytit za ruku dívku, která tudy procházela. Podařilo se jí ale vysmeknout a utéct. Potřebujeme ji nyní najít," podotkla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Neznámá dívka má asi 18 až 20 let, přírodní hnědé dlouhé vlasy a na sobě měla tmavší, zřejmě hnědé kalhoty a mikinu. "Potřebujeme, aby se nám dívka ozvala, přijmeme ale i svědectví lidí, kteří tomuto incidentu byli přítomni," dodala Čírtková.

Trojice kumpánů je momentálně ve vazební věznici. Má na svědomí únos dívky z Jihlavska. Ta čekala v obci u Telče na svého přítele. Když přišel na místo, přítelkyni tam už nenašel. Hned se rozjela pátrací akce, ale nepřinesla žádný výsledek. Až druhý den se dívka sama objevila na recepci kempu u Radějova na Hodonínsku s tím, že byla unesena. Jihomoravští policisté pak pachatele dopadli a obvinili je ze znásilnění. Zda stejná trojice stojí i za neúspěšným pokusem o únos neznámé slečny z Třebíče, nelze zatím s jistotou potvrdit.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Všechno, co byste měli vědět o zdražování elektřiny a plynu

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Takhle se proměnil Jan Cina v Salvatora Daliho

2. Misska z děcáku vyfoukla kolegyni kšeft

3. Hvězda z Lásky nebeské rozsvítí vánoční výzdobu v Praze

4. Kristýna Leichtová se pochlubila dcerkou

5. Míša Maurerová se už chystá na porod