Policisté z Česka zabodovali! V Praze chytili gang, který si krádeží z bankomatů přišel na desítky milionů korun!

Krabičky vždy jeden z kumpánů umístil do zadní části bankomatu.
 Z domova 
18. srpna 2016 14:11 / Policie ČR
Marně se je snažili dopadnout všichni policisté ze střední Evropy, ale nakonec to byli naši strážci zákona, kteří pořádně zabodovali! Podařilo se jim totiž chytit gang zlodějů, který ve velkém vykrádal bankomaty! Skupinka si jen v České republice přišla na víc než tři miliony korun!

Klec spadla, když se muži snažili vykrást bankomat v Praze. Šli na to sice fikaně, ale policisté už jejich taktiku znali. První šel vždy do akce muž, který byl oblečený jako servisní technik. Zezadu bankomatu připojil krabičku, která má tu vlastnost, že se dokáže nabourat do softwaru trezoru přímo uvnitř bankomatu.

Následně k bankomatu přistoupil další z kumpánů, který pomocí ovladače navolil částku, kterou mu má bankomat vydat. Nerozhodila ho ani dlouhá fronta, která se za ním při vybírání sumy vytvořila. Peníze strkal rychle do batohu, který si přinesl s sebou. Jen v České republice si tímto způsobem přišli na tři miliony korun. V Polsku a na Slovenku vždy na víc než dva miliony.

Kriminalistům se je podařilo zadržet, když se chystali k další akci. „Trojice mužů je obviněna z trestných činů neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči informací a trestného činu krádež," sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan. Pachatelům hrozí až osm let za mřížemi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن