Už má na rukou klepeta! Policisté zadrželi Němce, který se pokusil znásilnit cyklistku!

Policisté přivádějí Němce na služebnu k výslechu.
 Z domova 
16. srpna 2016 03:25 / Policie ČR
Téměř měsíc intenzivního pátrání po zvrhlíkovi, který se v Karlovarském kraji pokusil u lesa znásilnit cyklistku, přineslo své ovoce! Kriminalistům se Němce podařilo dopadnout a nyní mu hrozí až deset let za mřížemi!

Kriminálka se na devětadvacetiletého cizince vrhla krátce po půlnoci. Využila momentu překvapení a bleskově ho zadržela a odvezla na policejní stanici. „Kolegové muže obvinili ze znásilnění ve stádiu pokusu a podali státnímu zástupci podnět na vzetí do vazby,“ sdělila mluvčí karlovarských policistů Zuzana Týřová. Zvrhlíkovi hrozí až deset let za mřížemi.

Incident se stal koncem července mezi Rýžovnou a Hřebečnou. Mladá cyklista zastavila na okraji polní cesty, aby si oddechla. Najednou k ní přijelo auto a z něj vystoupil muž, který se blížil k ní. „Chytil ji za ruce a snažil se jí odtáhnout směrem k lesu. Aby nemohla křičet o pomoc, zakrýval jí ústa dlaní. Po několika metrech jí povalil na zem, kde se jí snažil osahávat,“ připomněla Týřová.

Vyděšená žena se aktivně bránila a násilníka kousla do prstu. „Správně se domnívala, že jde o německy hovořícího muže, proto na něj začala v německém jazyce křičet, aby jí nechal být. Poté pachatel ženu skutečně pustil a vyhrožoval, aby nikomu nic neříkala,“ sdělila mluvčí. Muž následně z místa činu utekl. Jeho podoba obletěla všechna média a pátrání skutečně přineslo své ovoce.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!