Lidská hyena. Ošetřovatelka invalidní ženě vybílila účet a sjednala si na její jméno několik půjček.

Podvodnice v podmínce obelhala důvěřivou ženu připoutanou na invalidní vozík. (Ilustrační foto)
 Z domova 
14. srpna 2016 14:17 / Internet
Již trestaná kriminálnice obelstila důveřivou ženu na invalidním vozíku. Vymámila z ní veškeré úspory a byla natolik drzá, že si na její jméno zřídila půjčky. Nebohá handicapovaná žena nebyla jedinou podvedenou.

Invalidní žena ze Zlínska potřebovala asistentku, když po dopravní nehodě skončila upoutaná na vozíku. Na inzerát, který si podala, se jí ozvala dvaačtyřicetiletá žena z Nového Jičína. Ta tou dobou bydlela u své sestry ve Zlíně.

Zpočátku za handicapovanou ženou docházela do nemocnice, čímž si postupně získala její důvěru. Falešnice nabídla invalidní ženě pomoc se zhodnocením jejích úspor a pomoc při koupi bytu, který si chtěla poškozená koupit po rozvodu.

Důvěra ženy k bezcitné asistentce vzrostla až tak, že jí dala svou platební kartu včetně PIN kódu, sdělila jí číslo svého bankovního účtu včetně hesla a řekla jí také přístupové heslo ke svému internetovému bankovnictví. To byla její osudová chyba. Podvodnice ženu připravila o vše!

Nemocná žena na vše přišla, dokonce i zjistila, že si podvodnice bez jejího vědomí sjednala několik úvěrů. Celkově sjednala devět úvěrů u osmi bankovních a finančních ústavů ve výši od dvou do 65 tisíc korun.

Šokující je, že vykutálená ošetřovatelka byla v podmínce! Za podvody a úvěrové podvody byla již dvakrát soudně trestaná. Dvě mladé ženy jí naletěly na báchorku o zhodnocení jejich peněz. Takto z nich vylákala téměř 450 tisíc korun.

Z posledního trestu odnětí svobody ji podmíněně propustili na podzim roku 2014 se zkušební dobou do února roku 2017. Dalších trestných činů se tak dopustila v době podmíněného propuštění.

Nyní ji kriminalisté obvinili ze zločinu podvodu a trestného činu úvěrového podvodu, kterých se navíc dopustila ve zkušební době po propuštění z výkonu trestu odnětí svobody.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Energická Andrea Kalivodová: V mateřství má více aktivit než kdykoli předtím!

Zprávy

Drahoš zakládá spolek Společně pro Česko. Co od něj čeká?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Manželka Daniela Hůlky porodila dceru!

2. Sporťák televize Nova Petr Suchoň se potají oženil!

3. Tom Brady a Gisele Bundchen zveřejnili po letech utajované svatební fotky!

4. Gabriela Lašková se společenského života nevzdává ani chvíli před porodem!

5. Tenista Lukáš Rosol se opravdu potřetí oženil!