Bezcitná útočnice pobodala ženu při cestě do práce.

V Myslbekově ulici v Náchodě pobodala šílená žena svou známou.
 Z domova 
14. srpna 2016 03:13 / Policie ČR
Zuřící žena se vrhla na nic netušící oběť při její cestě do práce. Obětí byla její známá. Útočnice jí uštědřila několik bodných ran.

V pátek došlo na policejní stanici v Náchodě oznámení o šíleném útoku, kdy 41letá žena pobodala na ulici 48letou ženu. K běsnění útočnice došlo v Myslbekově ulici a to v době, když starší z žen měla namířeno do práce. Napadená žena skončila s bodnořeznými ranami v nemocnici. Po incidentu se dala bezcitná žena na útěk, policie ji po chvilce zadržela.

Motivem mohly být osobní vztahy mezi ženami. Případ nyní řeší kriminalisté jako pokus o vraždu. Zadržené hrozí tři až deset let za mřízemi. V souvislosti s případem se hledají svědci, kteří událost viděli, aby podali svědectví. Volat mohou na linku 158 nebo na policejní stanici v Náchodě 974 534 651(111).

Kriminalisté zároveň vyhlásili pátrání po cyklistovi, který v čase mezi 7.05 až 7.10 projížděl okolo místa události, zvedl a šlohl kabelku napadené ženy. Kabelku předtím útočnice zuřivě vyškubla oběti z ruky a odhodila. Hledaný cyklista byl kolem 30 let s tmavšími vlasy po ramena. Na sobě měl dlouhé kalhoty, jel na sportovním, zřejmě černém kole.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Placená křesla pro SPD v ohrožení? Ve sněmovně se chystají změny

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. To je vrchol. Česká Barbie Myslivcová bude vařit

2. Kristýně Frejové zachránila život dcera Ráchel

3. Monika Leová nasadila neviditelná rovnátka

4. Takhle dnes vypadá hvězda Rodinných pout Tomáš Krejčíř

5. Jiří Langmajer si po autonehodě vyrazil na luxusní snídani