Neskutečné! Týden žil se svou mrtvou družkou v bytě!

Jiří L. a Lucie P. holdovali alkoholu, bojovali s penězi! Jejich vztah skončil smrtí Lucie!
 Z domova 
07. srpna 2016 10:03 / A. Malachovský, Facebook
Do hospody v pražských Vysočanech byli přivolání policajti k muži, jež byl švorc a přesto chlastal. Po jeho identifikaci policii, se muž přiznal, že má doma mrtvou družku! Policisté byli šokováni, obyvatele domu však tragédie nepřekvapila.

Po zjištění skutečnosti, že muž kvůli kterému byli policisté zavolání do pražské hospody, má doma mrtvou družku, došlo k okamžitému prověření situace. Ještě před vstupem do bytu na ně čekal nepříjemný zápach linoucí se ze dveří. Při vstupu do bytu se mužovo tvrzení potvrdilo. Muž byl okamžitě zatčen a převezen k výslechu.

V průběhu vyšetřování se ukázalo, že zavražděná Lucie P. (†46) a Jiří L. (45) měli velmi bouřlivý vztah, plný mejdanů, hádek, alkoholu a dokonce i násilí. Ani samotné sousedy hrůzný čin nepřekvapil. Dokonce měli podezření, že se něco stalo již týden, jelikož v bytě byl nezvyklý klid. Dle slov sousedů byli důvodem peníze, jelikož Lucie Jiřího živila a pár se měl brzy odstěhovat. Proslýchá se, že jím byla uškrcena! V minulosti byla do bytu přivolána policie kvůli napadení družky a Jiří L. byl dokonce z bytu i vykázán. Lucie však všechny obvinění stáhla a to se jí zřejmě stalo osudným. Byla nařízena soudní pitva, která ukáže víc.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Hypotéky jdou na dračku. Důvodů je hned několik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

2. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

3. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

4. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

5. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě