Policejní pouta mu zarostla do masa!

Pouta mladíkovi zarostla do masa.
 Z domova 
21. září 2014 15:48 / zdroj: inStory.cz
Kvůli policejním poutům přijde osmadvacetiletý bezdomovec o část ruky! Želízka, která si mladík letos v lednu z legrace nasadil na ruku, mu totiž zarostla do masa.

Pomozte, nemůžu ta pouta sundat z ruky! Tak prosil lékaře na chirurgii mladík z Jablonecka, který žije v Praze na ulici. Jak doktoři zjistili, přišel příliš pozdě. Pouta mu už zatrostla do tkáně a s rukou nemůže hýbat.

Pouta se na mladíkovu ruku dostala už v lednu a to dost kuriózním způsobem. V lednu s kamarádem ve vyklízeném bytě našli pouta s logem komunistické Státní bezpečnosti. "Umístil si je jako ozdobu na ruku, ale už se mu je nepodařilo sejmout dolů. Část pout poté mechanicky odstranil, ovšem zbylá část mu na ruce zůstala a postupně se začala do končetiny prorůstat," uvedla policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Mladík tehdy sice navštívil policejní stanici, aby mu tam pouta sundali, ale neuspěl. Policisté už od těchto starých pout klíče neměli. Když neuspěl ani v policejním muzeu, přestal bezdomovec problém řešit. K lékaři šel až nyní, když mu ruka znecitlivěla a přestal s ní zcela hýbat. "Mladého muže čeká cesta do nemocnice, kde si nechá amputovat část ruky," dodala policejní mluvčí.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Současná politika? Estébáci a komunista na Hradě, tvrdí Miroslava Němcová

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Ed Sheeran vystoupí v prosinci v Rakousku! Na koncert se ale nedostanete...

2. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

3. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

4. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

5. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!