Chudák chlapec! Opilá matka s ním nocuje venku mezi bezdomovci!

Strážníci v parku objevili ženu, která s malým synem nocovala mezi bezdomovci.
 Děti v nesnázích 
03. srpna 2016 03:18 / Thinkstock
Pronikavý dětský pláč vycházející v brzkých ranních hodinách z altánku v Brně nenechal chladným pozorného kolemjdoucího, který okamžitě přivolal strážníky! Muži zákona na místě zjistili, že dítko leží na zemi obklopené bezdomovci! Vedle ležela i matka chlapce, která však byla namol opilá!

Strážníci do altánku v Denisových sadech vyjížděli na upozornění návštěvníka parku. „Vyslaná hlídka na místě vzápětí uviděla tři spící dospělé a v jejich středu i malé dítě, které nocovalo na studené zemi s hlavičkou podloženou igelitovou taškou,“ popsal mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba. Hlídka skupinku probudila a začala s výslechem.

První dotaz směřoval na to, čí je to dítě a kolik je mu let. Na to odpověděla jedenačtyřicetiletá žena ležící na zemi s tím, že je to její tříletý syn. Viditelně opilá matka začala strážníkům tvrdit, že čeká na vlak. Následně však obrátila a říkala, že jde přespat k příbuzným, kteří bydlí nedaleko.

Strážníci na místo přivolali státní policisty a případ předali sociálním pracovníkům, kteří budou zjišťovat, v jakých podmínkách chlapec s matkou žijí. Výsledek nejspíš bude negativní, protože o den později se matka s hochem opět potulovala v parku v obležení bezdomovců.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto