Za uloupené peníze z benzinky si koupil pervitin a předávkoval se! Policisté lupiče zatkli přímo v sanitce!

Policisté muže obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.
 Z domova 
25. července 2016 14:39 / Thinkstock
Rychle získané peníze si příliš neužil lupič, který s nožem v ruce přepadl benzinku v Rokycanech! Za část obnosu si totiž okamžitě koupil pervitin, kterým se následně předávkoval! Přijela mu pomoct záchranka a policisté! Těm však rychle došlo, že tady něco nehraje a muže odhalili!

K přepadení benzinky došlo krátce před polednem v Pražské ulici. Osmatřicetiletý muž vstoupil dovnitř a zamířil rovnou k obsluze. Ženě pohrozil nožem a žádal vydání veškeré hotovosti. Čerpadlářka mu je ze strachu dala a následně se nervově zhroutila. To už byl však lupič pryč. Pěšky se vydal směrem do centra města.

Přivolaní policisté se dali okamžitě do pátrání. Lupič však nelenil a za peníze si koupil pervitin, kterým se však předávkoval. Zmateně běhal okolo městského úřadu a prosil o pomoc, protože se dostavily i halucinace. Úředníci muži přivolali sanitku. V té době na místo dorazili také policisté, kteří zjistili, že lupič se vydal právě tím směrem.

Netrvalo dlouho a strážcům zákona došlo, že předávkovaný muž je právě hledaný lupič. Muž jim vydal igelitku, ve které byl zbytek peněz. Chybělo v ní pouze pár stokorun, které utratil za drogy. Rokycanští kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tenhle český herec drží hladovku, aby porazil rakovinu! Podaří se mu to?

Zprávy

Současná politika? Estébáci a komunista na Hradě, tvrdí Miroslava Němcová

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Ed Sheeran vystoupí v prosinci v Rakousku! Na koncert se ale nedostanete...

2. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

3. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

4. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

5. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!