Statečná zachránkyně! Zraněného řidiče vytáhla z hořícího auta!

Odvážná řidička zachránila mladíkovi život. Z nabouraného hořícího auta ho vytáhla doslova na poslední chvíli, pak auto plameny zcela pohltily!
 Z domova 
18. července 2016 03:47 / Internet
Statečná a duchapřítomná řidička zachránila na Olomoucku život jinému šoférovi (22), který po havárii zůstal zaklíněn v hořícím autě! Bez ohledu na nebezpečí zraněného mladíka vytáhla z vraku a do příjezdu záchranky ho oživovala!

Neštěstí se stalo mezi obcemi Králová a Červenka. Mladík zůstal po havárii zaklíněn ve voze, navíc byl v bezvědomí. Kdyby okolo chvíli poté nejela jiná řidička, čekala by ho jistá smrt! Ve zdemolovaném voze by uhořel.

"Žena s autem zastavila a když viděla, že se z nabouraného vozu nebezpečně kouří, rychle zraněného dostala ven a zahájila laickou resuscitaci. Chvíli na to celé auto vzplálo," poznamenal mluvčí záchranky Zdeněk Hošák.

Statečná zachránkyně také přivolala záchranku a do příjezdu zdravotníků za pomocí dispečera prováděla mladíkovi masáž srdce. Stav mladého řidiče byl vážný. "Napojili jsme ho na umělou plicní ventilaci a po stabilizaci jsme jej ve spolupráci s hasiči transportovali k vrtulníku. Ten s ním pak zamířil na urgentní příjem do do Fakultní nemocnice v Olomouci," doplnil Hošák s tím, že nehoda se stala v lese, takže vrtulník musel přistát o kus dál na bezpečném místě.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!