خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Prostitutka mohla nakazit HIV stovky mužů! Policie hledá její případné oběti!

Krásná mladá prostitutka z Hradecka svým zákazníkům zatajila, že má HIV. S klienty měla i nechráněný sex a nakažených teď mohou být stovky mužů!
 Z domova 
17. července 2016 03:20 / Internet
Prostitutka (27) z Královéhradecka si zahrávala s životy svých zákazníků! I když věděla, že je HIV pozitivní, měla se svými klienty nechráněný sex. A vzhledem k tomu, že se v sexu opravdu činila, ohrožených mužů teď mohou být stovky!

Mladá žena nabízela své služby prostřednictvím internetu, a to minimálně od loňského března. "Zájemcům poskytovala své služby prostřednictvím chráněného i nechráněného sexu na různých místech v Hradci Králové a okolí, konkrétně v lesíku u Hradce Králové a ve vozidlech, kam s klienty, i opakovaně, za tímto účelem jezdila,“ řekla policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Policii na bezohlednou ženu upozornil anonym. A jak se ukázalo, nakažených mohou být až stovky mužů. Prostitutka totiž policistům přiznala, že měsíčně obšťastnila 20 až 50 chlapů! Je velmi atraktivní a má příjemné vystupování, mohla tak mít zákazníky i z vyšších vrstev.

Nyní prostitutka čelí obvinění z šíření nakažlivé infekční choroby a policie hledá muže, kteří s ní měli nechráněný sex. "Žádáme je, aby okamžitě ve svém zájmu kontaktovali policii na linku 158. Jejich údaje budou samozřejmě vedeny diskrétně,“ poznamenala Burýšková. Dodala, že ženě za její jednání hrozí až tříleté vězení. Pokud se ale ukáže, že někoho nakazila, mohl by být trest ještě přísnější.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Banky v září měly hypoteční žně. Na dlouho poslední

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená

2. Olga Menzelová přebrala ocenění pro manžela, ten je už v domácím léčení

3. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

4. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

5. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer