Trenér odsouzený za pohlavní zneužívání gymnastek po deseti letech dopaden! Ukrýval se ve Finsku!

Po 10 letech policie dopadla trenéra Martina Šimůnka, který měl pohlavně zneužít své malé svěřenkyně. Ukrýval se ve Finsku.
 Z domova 
22. června 2016 03:42 / Policie ČR
Za pohlavní zneužití malých gymnastek poslal před deseti lety soud známého trenéra Martina Šimůnka (53) na pět let do vězení. On ale místo toho vzal nohy na ramena a celou dobu se ukrýval v cizině. Teď ho ale policisté dopadli, schovával se v Norsku!

Ve své době se Šimůnek postaral o obrovský skandál. Byl trenérem gymnastek TJ Bohemians a pohlavně zneužíval své svěřenkyně. Jedna dívka vypověděla, že když jí bylo 13 let, měl s ní trenér mnohokrát sex. O rok mladší gymnastce pak měl na hotelu nalévat alkohol a osahávat ji. Původně od soudu vyfasoval sedmileté vězení, Vrchní soud mu ale nakonec trest o dva roky snížil. Do věznice měl nastoupit na jaře roku 2006. Trest si ale neodseděl, před nástupem do výkonu trestu totiž zmizel!

Policisté po něm začali pátrat a nyní, po deseti letech, ho konečně dopadli. Jak se ukázalo, chlípný trenér malých gymnastek se docela nacestoval. "Během skrývání se muž pohyboval po Evropě a pokusil se vstoupit také na území Kanady a USA, tam mu však byl vstup zamítnut. Nakonec jeho stopy vedly do Finska, kde byl také zadržen," podotkl mluvčí Policejního prezidia ČR David Schön.

V současné době probíhají úkony, které povedou k předání odsouzeného muže do České republiky, kde si v jedné z věznic odpyká pětiletý trest odnětí svobody. Šimůnek svou vinu nikdy nepřiznal.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

TV Barrandov porušila zákon, tvrdí vysílací rada

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

2. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

3. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

4. Aneta Krejčíková čelí těhotenským chutím

5. Madonnin syn Rocco oslavil osmnáctiny. Se svou matkou ale roky nežije

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn