خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Neslýchané! Důchodce znásilnil v Albertu mladou pekařku!

V pekárně v Albertu znásilnil starší pekař svou mladší kolegyni, která zrovna nastoupila první den do práce. Drama se stalo za plného provozu, kdy v obchodě byly stovky lidí.
 Z domova 
10. června 2016 08:43 / Internet
Tak to je síla! Obchodní řetězec Albert se potýká s pořádně velkým skandálem! V jejich pobočce v Plzni znásilnil jednašedesátiletý prasák mladou pekařku!

Vše se odehrálo v areálu obchodního centra Albert na Rokycanské třídě v Plzni. Do pekárny tam nastoupila nová mladá posila a hned první den ji přímo v práci znásilnil jednašedesátiletý pekař, který už pro Albert pekl delší dobu. Vše se stalo kolem čtvrté hodiny odpolední, v obchodě v tu chvíli byly stovky lidí!

Policie zatím k případu moc informací neuvolnila. "Zahájili jsme trestní stíhání 61letého muže, který je obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu znásilnění. Případem se samozřejmě dál intenzivně zabýváme a v případě, že bude muž za toto protiprávní jednání odsouzen, hrozí mu až desetiletý trest odnětí svobody," uvedla plzeňská policejní mluvčí.

Zaměstnanci Albertu jsou z události v šoku. Podle dostupných informací zatáhl starší muž mladou pekařku do umývárny, zatarasil tam dveře a vrhl se na ni. Když se bránila, ještě ji zfackoval.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela láska Karla Gotta, slovenská zpěvačka podlehla rakovině

Zprávy

Důvěra v ekonomiku roste. Problém číhá někde jinde

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvačka Dasha ukázala dcerku a prozradila, proč se zatím nebude vdávat

2. Lucie Křížková přiznala zdravotní potíže

3. Tomáš Hauptvogel uspořádal pro svoje holky zámecký piknik

4. Ed Sheeran se vrací do Prahy

5. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana