خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Brutální napadení dívky v Praze! Jeden agresor jí dupal na hlavu a druhý ji šacoval kapsy!

Strážci zákona zveřejnili záběry z kamer, na kterých jsou agresoři s obětí.
 Z domova 
04. června 2016 03:24 / Policie ČR
Pod svícnem je největší tma! V to nejspíš doufala partička mladíků, kteří velmi brutálním způsobem zaútočili na dívku přímo před budovou policejního prezidia v Praze! Jeden z nich nejprve oběť drapl za vlasy a strhl na zem a následně jí vší silou dupl na hlavu! Další z povedených kamarádíčků dívku prošacoval a okradl!

Incident se odehrál v ulici Strojnická 22 přímo pod bezpečnostní kamerou. Partička pěti mladíků a dvou dívek si nejprve v poklidu vykládala, ale následně se něco zvrtlo. Z nevysvětlitelného důvodu chytil jeden z mladíků šestnáctiletou dívku za vlasy a hodil s ní o zem. Tomu chtěli zabránit dva přítomní kamarádi, ale útočník jim také uštědřil rány. Bezbranná dívka ležela na zemi a agresor na ní klečel.

V průběhu napadení se dva hoši a jedna dívka sebrali a z místa odešli. Oběť po spršce vulgárních výrazů a úderů nakonec schytala ještě kopnutí na hlavu. „Poškozené způsobil zranění, pro která musela být následně převezena k ošetření do nemocnice,“ informoval mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Napadenou dívku hlavní agresor držel pevně na zemi a jeho kamarád ji zatím prošacoval oblečení. Stačil najít peníze v kapse, ale o chvilku později už na ně z budovy vyběhli dva policisté, kteří si incidentu všimli na kamerách. Útočníci zmizeli rychlostí blesku. Policisté nyní po agresorech pátrají.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela láska Karla Gotta, slovenská zpěvačka podlehla rakovině

Zprávy

Důvěra v ekonomiku roste. Problém číhá někde jinde

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvačka Dasha ukázala dcerku a prozradila, proč se zatím nebude vdávat

2. Lucie Křížková přiznala zdravotní potíže

3. Tomáš Hauptvogel uspořádal pro svoje holky zámecký piknik

4. Ed Sheeran se vrací do Prahy

5. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana