Brutální napadení dívky v Praze! Jeden agresor jí dupal na hlavu a druhý ji šacoval kapsy!

Strážci zákona zveřejnili záběry z kamer, na kterých jsou agresoři s obětí.
 Z domova 
04. června 2016 03:24 / Policie ČR
Pod svícnem je největší tma! V to nejspíš doufala partička mladíků, kteří velmi brutálním způsobem zaútočili na dívku přímo před budovou policejního prezidia v Praze! Jeden z nich nejprve oběť drapl za vlasy a strhl na zem a následně jí vší silou dupl na hlavu! Další z povedených kamarádíčků dívku prošacoval a okradl!

Incident se odehrál v ulici Strojnická 22 přímo pod bezpečnostní kamerou. Partička pěti mladíků a dvou dívek si nejprve v poklidu vykládala, ale následně se něco zvrtlo. Z nevysvětlitelného důvodu chytil jeden z mladíků šestnáctiletou dívku za vlasy a hodil s ní o zem. Tomu chtěli zabránit dva přítomní kamarádi, ale útočník jim také uštědřil rány. Bezbranná dívka ležela na zemi a agresor na ní klečel.

V průběhu napadení se dva hoši a jedna dívka sebrali a z místa odešli. Oběť po spršce vulgárních výrazů a úderů nakonec schytala ještě kopnutí na hlavu. „Poškozené způsobil zranění, pro která musela být následně převezena k ošetření do nemocnice,“ informoval mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Napadenou dívku hlavní agresor držel pevně na zemi a jeho kamarád ji zatím prošacoval oblečení. Stačil najít peníze v kapse, ale o chvilku později už na ně z budovy vyběhli dva policisté, kteří si incidentu všimli na kamerách. Útočníci zmizeli rychlostí blesku. Policisté nyní po agresorech pátrají.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sestra bývalé královny krásy Lucie Hadašové bude bojovat o korunku České Miss

Zprávy

Vzniká trh pro více než miliardu lidí, jehož inspirací je Evropská unie

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová v plném pracovním zápřahu

2. Eliška Bučková: Nejdřív make-up a pak pocení ve fitku

3. Kateřina Stočesová a další osobnosti se svými dětmi se nahrnuly do kina

4. Owen Wilson: Hollywoodský herec zavinil evakuaci hotelu. Víme proč

5. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce