Lupič zamířil barmance na hlavu a vypálil! Z podniku zmizel i s penězi!

Lupič těsně minul hlavu barmanky. Vystřelený náboj se zavrtal do zdi.
 Z domova 
29. května 2016 03:29 / Policie ČR
Pouhých patnáct minut stačilo policistům k tomu, aby dopadli lupiče, který při přepadení podniku v Plzni vypálil na barmanku! Mladá žena měla štěstí, že ji mladík nezasáhl! Kulka jí totiž prosvištěla těsně kolem hlavy!

K přepadení došlo v noci pár minut po půl jedné. Do prázdného baru přišel lupič se zbraní v ruce. Zamířil rovnou k barmance a zbraň na ni namířil. „Požadoval po ní vydání finanční hotovosti. Když žena odvětila, že žádné peníze nemá, tak vystřelil. Projektil ženu minul a zasáhl zeď,“ uvedla mluvčí policie Hana Štefflová.

K smrti vyděšená žena okamžitě šla k trezoru a vyndala veškeré peníze. Uvnitř bylo deset tisíc korun. Lupič je popadl a vzal nohy na ramena. Otřesená barmanka vzala telefon a přivolala policisty. Dala jim podrobný popis muže, což jim velmi pomohlo. Strážci zákona ho totiž za patnáct minut zadrželi. „Šlo o jedenadvacetiletého mladíka z Klatovska. Nebyl ani opilý, ani pod vlivem drog. Navíc měl doposud čistý trestní rejstřík,“ uvedla mluvčí.

Policisté u něj našli uloupené peníze i zbraň, kterou však držel nelegálně a měl ji speciálně upravenou. Provedli proto i domovní prohlídku, u které slavili další úspěch. V domě se skrýval otec lupiče, který je celostátně hledaný. „Byl na něj dokonce vydán i zatykač,“ řekla Štefflová.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Citelně rostou ceny potravin. Brambory za jediný měsíc zdražily o dvacet procent

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

2. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

3. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou

4. Janek Ledecký se pochlubil talentovaným synem Jonášem

5. Popelka Nikola Ďuričová prozradila, s kým je už dlouhé roky zadaná