Řidič autobusu plného dětí to zalomil do příkopu! Tři lidé se zranili!

Autobus i s dětmi skončil v příkopu. Zatím není jasné, proč tam řidič vjel.
 Z domova 
26. května 2016 13:01 / Policie ČR
V boj o život se změnila cesta z výletu pro 18 dětí a jejich dvě učitelky. Poté co nastoupily do autobusu z Bruntálu do Karlovy Studánky, řidič to zalomil do příkopu! Cestující mohou mluvit o velkém štěstí, protože se nehoda obešla bez obětí na životech. Zranilo se šest lidí, jedna učitelka s jedním dítětem a řidičem skončili v nemocnici!

Mohla z toho být tragédie, jejíž následky se všichni bojí jen představit! Celkem 18 dětí se vracelo ze školy v přírodě, kde na ně dohlížely dvě učitelky. Každý rodič by si myslel, že se jim nemůže nic stát, jenomže to by nesměl řidič bourat!

V autobuse nebyl nikdo jiný kromě dětí a učitelek. Řidič z dosud nezjištěných příčin vyjel z komunikace a skončil i s vozidlem v příkopě. „Lehce se zranilo šest lidí. Tři skončili v nemocnici. Byla to učitelka, řidič a jedno dítě,“ informovala bruntálská policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Ačkoliv děti vyvázly bez vážnějších následků, špatný zážitek budou mít na celý život. Je však velké štěstí, že všichni přežili a žádnému dítěti se nestalo žádné těžké zranění. V autobuse totiž žádné z nich nebylo připoutané.

Na autobusu vznikla škoda 100 tisíc korun. Policie nyní vyšetřuje, co k nehodě vedlo a proč řidič do příkopu sjel. Zároveň ocenila přístup jednoho z místních mužů, který účastníkům nehody poskytl při vyšetřování pití.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Žádné velké překvapení se nekonalo. Vláda Andreje Babiše musí podat demisi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Nový rok berou zodpovědně! Borhyová, Rolins nebo Langmannová dřou na své postavě ve fitku!

2. Seriálová superstar Sofia Vergara má po čtyřicítce postavičku jako dvacítka!

3. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

4. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

5. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن