Mají ho! Policisté zadrželi muže, který se přiživoval na opuštěných ženách!

Podvodník byl z posledního výkonu trestu odnětí svobody propuštěn loni v létě.
 Z domova 
24. května 2016 10:00 / Policie ČR
Sňatkový podvodník skončil s pouty na rukou! Petra Melichara, který lovil osamělé ženy na internetové seznamce a následně z nich vymámil téměř milion korun, se podařilo zadržet pražských kriminalistům! Muži nyní hrozí až osm let v lochu!

Pětačtyřicetiletý Melichar se zaměřil na ženy, které byly čerstvě po rozchodu či delší dobu neměly partnera. Vyhledával je na internetových seznamkách, kde je následně oslovil. Nejprve si s ženami psal pouze smsky a potom je pozval na procházku po městě. „Většina vycházek skončila u vyvolené doma. A už v tu chvíli kul tento „Casanova“ železo, dokud bylo žhavé,“ uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Hned následujícího dne ohromil svou oběť jednou ze svých srdceryvných báchorek, na základě které potřeboval nutně půjčit sumu od jednoho, dvou tisíc až po desetitisíce. Vymýšlel si nejrůznější historky. Někdy vytáhl tu o svém údajném podnikání, někdy o svém špatném zdravotním stavu a potřebných penězích na léčbu. „Dokonce se neštítil lákat z poškozených hotovost na základě výmyslu, že finance potřebuje na léčbu vážně nemocného potomka,“ řekl Hulan.

V praktikách se mu dařilo. Ze dvou žen vylákal dohromady 750 tisíc korun. Není v tom žádným nováčkem, v minulosti byl totiž patnáctkrát odsouzen pro různou majetkovou trestnou činnost, kdy prim hrály především podvody na ženách. Nyní mu hrozí až osm let za mřížemi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن