Nahatý německý turista skočil v Budějovicích do kašny. Nemohl se ale dostat ven!

Do kašny v Budějovicích skočil nahý německý turista. Korpulentní padesátník pak ale nemohl vylézt ven. Po dramatické záchraně dostal naháč od strážníků pokutu.
 Z domova 
23. května 2016 12:42 / Policejnidenik
Peprný výjev zachytily kamery v Českých Budějovicích! Do Samsonovy kašny se po hlavě vrhl nahý německý turista! Zábava ale měla nepříjemný dozvuk! Korpulentní naháč se totiž z kašny nemohl dostat ven!

Kamerový systém zachytil skupinku lidí, kterou zaujala právě českobudějovická dominanta. Najednou se dva muži vysvlékli a skočili do kašny. Jeden z dvojice byl přitom zceĺa nahý! Člověk by podobnou klukovinu čekal od puberťáka. O pořádné pozdvižení se ale v tomto případě postaral devětačtyřicetiletý turista z Německa!

"Muž navíc přecenil své fyzické možnosti a pro svou korpulentní postavu se nemohl dostat z kašny ven. To se mu podařilo až po několika neúspěšných a vysilujících pokusech, kdy mu muselo pomoci několik jeho kamarádů," popsal mluvčí českobudějovických strážníků David Štýfal. A když se mu konečně podařilo dostat z kašny ven, nic milého ho nečekalo. Za veřejné pohoršení totiž od měšťáků vyfasoval blokovou pokutu! Zahanbený turista nijak neodporoval a flastr na místě uhradil.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela filmová a divadelní legenda Gabriela Vránová

Zprávy

Konec plánu na vládnutí ČSSD s ANO?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Eva Longoria přišla těsně před porodem o milovanou bytost

2. Lucie Hadašová kvůli manželovi letos na dovolenou nepojede

3. Markéta Plánková a Filip Blažek pracují na novém komediálním seriálu

4. Přítelkyně Michala Kavalčíka má už po termínu, přesto pořád chodí na večírky

5. Kateřina Klausová je nová Popelka