Nahatý německý turista skočil v Budějovicích do kašny. Nemohl se ale dostat ven!

Do kašny v Budějovicích skočil nahý německý turista. Korpulentní padesátník pak ale nemohl vylézt ven. Po dramatické záchraně dostal naháč od strážníků pokutu.
 Z domova 
23. května 2016 12:42 / Policejnidenik
Peprný výjev zachytily kamery v Českých Budějovicích! Do Samsonovy kašny se po hlavě vrhl nahý německý turista! Zábava ale měla nepříjemný dozvuk! Korpulentní naháč se totiž z kašny nemohl dostat ven!

Kamerový systém zachytil skupinku lidí, kterou zaujala právě českobudějovická dominanta. Najednou se dva muži vysvlékli a skočili do kašny. Jeden z dvojice byl přitom zceĺa nahý! Člověk by podobnou klukovinu čekal od puberťáka. O pořádné pozdvižení se ale v tomto případě postaral devětačtyřicetiletý turista z Německa!

"Muž navíc přecenil své fyzické možnosti a pro svou korpulentní postavu se nemohl dostat z kašny ven. To se mu podařilo až po několika neúspěšných a vysilujících pokusech, kdy mu muselo pomoci několik jeho kamarádů," popsal mluvčí českobudějovických strážníků David Štýfal. A když se mu konečně podařilo dostat z kašny ven, nic milého ho nečekalo. Za veřejné pohoršení totiž od měšťáků vyfasoval blokovou pokutu! Zahanbený turista nijak neodporoval a flastr na místě uhradil.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Energická Andrea Kalivodová: V mateřství má více aktivit než kdykoli předtím!

Zprávy

Bezdůvodné obvinění Česka. Ruské tvrzení o původu Novičoku má vláda odmítnout

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Manželka Daniela Hůlky porodila dceru!

2. Sporťák televize Nova Petr Suchoň se potají oženil!

3. Tom Brady a Gisele Bundchen zveřejnili po letech utajované svatební fotky!

4. Gabriela Lašková se společenského života nevzdává ani chvíli před porodem!

5. Tenista Lukáš Rosol se opravdu potřetí oženil!