Nahatý německý turista skočil v Budějovicích do kašny. Nemohl se ale dostat ven!

Do kašny v Budějovicích skočil nahý německý turista. Korpulentní padesátník pak ale nemohl vylézt ven. Po dramatické záchraně dostal naháč od strážníků pokutu.
 Z domova 
23. května 2016 12:42 / Policejnidenik
Peprný výjev zachytily kamery v Českých Budějovicích! Do Samsonovy kašny se po hlavě vrhl nahý německý turista! Zábava ale měla nepříjemný dozvuk! Korpulentní naháč se totiž z kašny nemohl dostat ven!

Kamerový systém zachytil skupinku lidí, kterou zaujala právě českobudějovická dominanta. Najednou se dva muži vysvlékli a skočili do kašny. Jeden z dvojice byl přitom zceĺa nahý! Člověk by podobnou klukovinu čekal od puberťáka. O pořádné pozdvižení se ale v tomto případě postaral devětačtyřicetiletý turista z Německa!

"Muž navíc přecenil své fyzické možnosti a pro svou korpulentní postavu se nemohl dostat z kašny ven. To se mu podařilo až po několika neúspěšných a vysilujících pokusech, kdy mu muselo pomoci několik jeho kamarádů," popsal mluvčí českobudějovických strážníků David Štýfal. A když se mu konečně podařilo dostat z kašny ven, nic milého ho nečekalo. Za veřejné pohoršení totiž od měšťáků vyfasoval blokovou pokutu! Zahanbený turista nijak neodporoval a flastr na místě uhradil.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن