Neuvěřitelný skandál! Ředitel a učitel jedné školy sexuálně zneužívali studenty!

Policie řeší obrovský sexuální skandál na jedné pražské střední škole. Ředitel a učitel tam měli sexuálně obtěžovat studenty!
 Z domova 
22. května 2016 03:22 / Policejnidenik
Tak to tu snad ještě nebylo! Policie obvinila dva pedagogy - ředitele a učitele pražské střední školy ze sexuálních deliktů! Jeden má na krku znásilnění, další sexuální nátlak. Jejich oběťmi byli studenti školy!

Vše prasklo díky rodině studenta prvního ročníku, která podala trestní oznámení. A jak se ukazuje, ředitel i učitel byli pořádní prasáci!

Ředitel je doknce stíhán vazebně, učitele už policie propustila na svobodu. "Jednomu z obviněných hrozí za sexuální nátlak a ohrožení výchovy dítěte pětileté vězení, druhému pak za znásilnění desetiletý trest," upřesnil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Ředitel měl údajně zvát studenty na svou chatu na soukromé oslavy. Pod příslibem lepších studijních výsledků je tam pak měl obtěžovat. Chlapce prý nutil se svlékat donaha a pak po nich chtěl, aby ho masírovali. To učitel údajně zašel ještě dál. Jednoho studenta pozval k sobě domů pod záminkou stěhování. Tam pak ale studenta opil a sexuálně zneužil!

Chlípný ředitel už poslal svou rezignaci na funkci, učitel po propuštění z cely pracuje z domova. Přímá pedagogická činnost mu přidělena nebyla.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Máme se na co těšit! Simona Krainová je opět v plném pracovním nasazení

Zprávy

Cesta do Číny: Kdo hradil cestu Nejedlému a Tvrdíkovi?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce

2. Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!

3. Skupina J.A.R. triumfovala na Cenách Anděl

4. Nikol Švantnerová sladila outfit se svým novým miláčkem

5. Andrea Bezděková otevřela nový music club