Neuvěřitelný skandál! Ředitel a učitel jedné školy sexuálně zneužívali studenty!

Policie řeší obrovský sexuální skandál na jedné pražské střední škole. Ředitel a učitel tam měli sexuálně obtěžovat studenty!
 Z domova 
22. května 2016 03:22 / Policejnidenik
Tak to tu snad ještě nebylo! Policie obvinila dva pedagogy - ředitele a učitele pražské střední školy ze sexuálních deliktů! Jeden má na krku znásilnění, další sexuální nátlak. Jejich oběťmi byli studenti školy!

Vše prasklo díky rodině studenta prvního ročníku, která podala trestní oznámení. A jak se ukazuje, ředitel i učitel byli pořádní prasáci!

Ředitel je doknce stíhán vazebně, učitele už policie propustila na svobodu. "Jednomu z obviněných hrozí za sexuální nátlak a ohrožení výchovy dítěte pětileté vězení, druhému pak za znásilnění desetiletý trest," upřesnil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Ředitel měl údajně zvát studenty na svou chatu na soukromé oslavy. Pod příslibem lepších studijních výsledků je tam pak měl obtěžovat. Chlapce prý nutil se svlékat donaha a pak po nich chtěl, aby ho masírovali. To učitel údajně zašel ještě dál. Jednoho studenta pozval k sobě domů pod záminkou stěhování. Tam pak ale studenta opil a sexuálně zneužil!

Chlípný ředitel už poslal svou rezignaci na funkci, učitel po propuštění z cely pracuje z domova. Přímá pedagogická činnost mu přidělena nebyla.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Žádné velké překvapení se nekonalo. Vláda Andreje Babiše musí podat demisi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Nový rok berou zodpovědně! Borhyová, Rolins nebo Langmannová dřou na své postavě ve fitku!

2. Seriálová superstar Sofia Vergara má po čtyřicítce postavičku jako dvacítka!

3. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

4. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

5. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن