Hnus!! Zmrzačila kámošce pejska a pak tu špínu hodila na tři děti!

Mladá žena poranila kamarádčina pejska a pak si vymyslela, že ho zmrzačila trojice školáků. Policie ale lež prokoukla.
 Z domova 
20. května 2016 03:22 / Facebook
Celou republiku před časem pobouřila zpráva o třech chlapcích, kteří měli v Blansku přetáhnout na ulici malého krysaříka klackem po hlavě a ještě polít žíravinou! Lidé se ale nad brutálním chováním trojice školáků pohoršovali zbytečně. Mladá žena, která v osudnou chvíli krysaříka venčila, si to všechno vymyslela! Nebohého psíka přitom zranila sama!

Mladá žena hlídala krysaříka své kamarádce. Když utrpěl těžké zranění, tvrdila, že ji na ulici zastavili tři školáci, pejskovi vylili na hlavu nějakou žíravinu a pak ho ještě praštili klackem po hlavě. Zvíře mělo proraženou lebku a ošklivě poraněné oko, doteď není jisté, zda o něj nakonec nepřijde. Při prošetřování případu ale policisté odhalili řadu nejasností.

"Rozpory ve výpovědích kriminalisty utvrzovaly, že napadení psa nemuselo být tak, jak oznamovatelka vylíčila. Nakonec se ukázalo, že zranění pejskovi způsobila právě ona. Při úklidu bytu na něj převrhla kbelík s koncentrovaným čistícím prostředkem. Kamarádce se bála říct pravdu, a tak si vymyslela příběh, který vrhl krutý stín podezření na trojici neexistujících chlapců," dodal policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Lhaní může mít pro mladou ženu ještě nepříjemnou dohru. Za klamavé oznámení jí totiž hrozí správní řízení včetně pokuty.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!