خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Zloděj zvolil nezvyklý způsob, jak se vypařit policistům! Chtěl jim ujet stopem!

Muž, kterého pronásledovali policisté, se pokusil ujet stopem. To se mu však nepovedlo. Nikdo mu totiž nezastavil.
 Z domova 
18. května 2016 17:02 / Thinkstock
Dramatickou honičku mají za sebou pražští policisté, kteří pronásledovali muže v kradeném autě! Řidič jim nejprve zběsile ujížděl a nebezpečně kličkoval mezi auty a následně chtěl prchnout po svých! Když mu došly síly, tak se snažil stopovat! Nakonec přeci jen skončil s pouty na rukou!

Akční večer začal pro policisty ve večerních hodinách, když si všimli jedoucího auta, které o den dříve nahlásil jeho majitel jako kradené. Okamžitě začali auto pronásledovat. Když řidiče dostihli, dali mu pokyn k zastavení. „Nejprve se choval tak, že pokyny kolegů k zastavení respektuje a poslušně zajel do takzvaného zálivu na začátku Jižní spojky ve směru na Prahu 9. Jakmile ale policisté začali vystupovat z auta, řidič prudce sešlápl plyn a začal ujíždět,“ uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Při pronásledování strážci zákona na chvilku ztratili řidiče z dohledu. Toho okamžitě využil, zajel do zapadlé uličky, kde odstavil auto a dal se na útěk. Následně se pokusil stopnout projíždějící auta. „Začal před ně skákat ve snaze je zastavit. Ani to se mu ale nepodařilo. Naopak, bylo jen dílem náhody, že ho žádné z projíždějících aut nesrazilo,“ upozornil mluvčí.

Netrvalo však dlouho a strážci zákona osmatřicetiletému muži nasazovali pouta. Následovaly testy na přítomnost alkoholu a drog v těle. Jeden z nich odhalil, proč muž před strážci zákona tak zběsile prchal. V těle měl totiž pervitin. „Nyní mu za ohrožování pod vlivem návykové látky a za neoprávněné užívání cizí věci hrozí až čtyři roky vězení,“ doplnil Hulan.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela láska Karla Gotta, slovenská zpěvačka podlehla rakovině

Zprávy

Důvěra v ekonomiku roste. Problém číhá někde jinde

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvačka Dasha ukázala dcerku a prozradila, proč se zatím nebude vdávat

2. Lucie Křížková přiznala zdravotní potíže

3. Tomáš Hauptvogel uspořádal pro svoje holky zámecký piknik

4. Ed Sheeran se vrací do Prahy

5. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana