Hádka kvůli synovým dluhům skončila pokusem o vraždu! Otec ho pobodal a nyní za to jde do vězení!

Otec už psychicky nezvládal dluhy svého syna a při opilecké hádce ho bodl do hrudníku. Půjde za to do vězení na osm let.
 Z domova 
18. května 2016 14:52 / Thinkstock
Aby splatili rodiče alespoň část dluhů, které nasekal jejich povedený synáček, museli prodat dům a odstěhovat se do bytu! Dluhy jejich potomka však stále rostly! Jednoho dne se mezi otcem a synem strhla opilecká hádka, která skončila pobodáním syna! Útočníka z Uherského Brodu poslal nyní soud na osm let do vězení!

Třiatřicetiletý muž utápěl peníze v alkoholu a hracích automatech. Jelikož se mu v hazardu příliš nedařilo, nasekal obrovské dluhy. Jeho rodiče se mu snažili pomoct, a proto prodali rodinný dům a odstěhovali se do malého bytu. Nevděčný syn si však všude možně půjčoval a peníze utrácel dál. Dluhy tak neustále rostly a rostly.

Loni v srpnu se mezi otcem a synem strhla hádka. Oba už měli v krvi nějaké to promile alkoholu, když vzal sedmatřicetiletý muž do ruky nůž a potomka třikrát bodl do hrudníku. Na místo okamžitě přijela záchranná služba. Na nedalekém náměstí dokonce přistál vrtulník a pobodaného v kritickém stavu transportoval do nemocnice.

Zatímco se mladík zotavoval v nemocnici, jeho otec putoval do cely a následně před soud. Ačkoliv obžalovanému hrozil minimálně desetiletý trest, šel soud pod trestní sazbu a poslal ho do vězení na osm let. „Rodina byla maximálně zadlužená právě nezodpovědným jednáním pana poškozeného," uznal státní zástupce Leo Foltýn.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Energická Andrea Kalivodová: V mateřství má více aktivit než kdykoli předtím!

Zprávy

Drahoš zakládá spolek Společně pro Česko. Co od něj čeká?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Manželka Daniela Hůlky porodila dceru!

2. Sporťák televize Nova Petr Suchoň se potají oženil!

3. Tom Brady a Gisele Bundchen zveřejnili po letech utajované svatební fotky!

4. Gabriela Lašková se společenského života nevzdává ani chvíli před porodem!

5. Tenista Lukáš Rosol se opravdu potřetí oženil!