Násilník, který zmlátil těhotnou ženu v autobuse, změnil podobu. Moc mu to ale nepomohlo!

Násilník, který zbil těhotnou ženu v autobuse MHD, skončil v rukou policie. Policistům pomohla veřejnost, která lumpa poznala podle identikitu.
 Z domova 
17. května 2016 09:12 / Policie ČR
V autobuse MHD zmlátil a okradl bezbrannou těhotnou ženu a myslel si, že mu to projde. Policie ale zveřejnila identikit pachatele a požádala o pomoc veřejnost. A vyplatilo se to! I když si grázl oholil hlavu, aby změnil podobu, našlo se dost svědků, kteří násilníka poznali!

K napadení došlo přesně před týdnem, takže pachatel spravedlnosti dlouho neunikal. Ukázalo se navíc, že násilník (33) neútočil poprvé! Podle policejní evidence má za sebou bohatou násilnou trestní minulost.

"Agresor si už vyslechl obvinění z loupeže, za což mu hrozí až desetileté vězení," řekl policejní mluvčí Jan Daněk. Muže také čeká psychiatrické vyšetření. To by mělo mimo jiné prokázat, zda není muž pro ostatní nebezpečný.

Pachatel cestoval v autobuse číslo 193 a žádal cestující o zapůjčení telefonu. Obrátil se i na těhotnou ženu. Když mu telefon odmítla půjčit, surově ji zbil pěstmi a telefon jí ukradl. Nikdo z dalších cestujících se přitom nastávající matky nezastal a když se ženě podařilo utéct k řidiči, ten jí jen otevřel dveře, aby mohla z autobusu vystoupit.

Muž se brzy dozvěděl, že po něm policie jde. Aby své dopadení zkomplikoval, oholil si hlavu. Ani změna podoby mu ale nepomohla a díky poznatkům od několika lidí ho policisté zadrželi.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Kam se zachráněnými 450 migranty? Babiš i Hamáček mají jasno

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě

2. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

3. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

4. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

5. Moderátorku Sandru Parmovou okradli