Krutý otčím! Chlapečka zřejmě zabil ránou pěstí!

Policie podezírá ze smrti batolete přítele jeho matky. Děťátko zřejmě nepřežilo ránu pěstí do hlavy.
 Děti v nesnázích 
13. května 2016 08:34 / Policejnidenik
V souvislosti s podivnou smrtí osmnáctiměsíčního chlapečka Matyáše z Nymburku začínají na povrch vyplouvat strašlivé skutečnosti! Podle všeho ho ránou pěstí zabil otčím (32), který se o chlapce měl starat v době, kdy jeho přítelkyně a matka hocha ležela v nemocnici!

Matka chlapečka tak situaci nemohla nijak zabránit. Do nemocnice se dostala kvůli rizikovému těhotenství, s přítelem totiž čeká dalšího potomka. Lidé jsou z tragédie naprosto v šoku. Podle sousedů se muž tvářil docela slušně, jen občas přišel domů opilý. V hospodě byl i s Matyáškem údajně i večer před tragédií. Možná přemíra alkoholu v muži vyburcovala nějakou agresivitu a neštěstí bylo na světě.

Na druhou stranu je docela možné, že chlapec nebyl terčem násilí otčíma poprvé. Podle lékaře, který v bytě v Palackého ulici tělíčko chlapečka ohledával, mělo dítě po těle i další stopy po možném násilí. Byly ale staršího data. Nejčerstvější zranění mělo batole na hlavičce, vypadlo jako po ráně pěstí.

Policisté otčíma už zadrželi. "Na základě předběžných výsledků pitvy jsme zahájili trestní stíhání muže, a to pro zvlášť závažný zločin těžké ublížení na zdraví,“ řekl policejní mluvčí Pavel Truxa. Muži za to hrozí až desetileté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kazma si vymyslel drsnou autonehodu, aby Mareše připravil o jeho luxusní ferrari

Zprávy

Babiš žaluje slovenský list o milion eur

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Michala Suchánka na skútru zaskočil liják

2. Okamžité zeštíhlení postavy? Stačí Body Wrap Slim, který využila i Anna Slováčková

3. Míša Tomešová riskuje i v těhotenství. V podpatcích skáče přes židle

4. Nikola Uhlířová dostala práci v Thajsku

5. Michal Kavalčík oslavil výročí netradičně