To snad není možné! Žena dorazila z oslavy bez kalhot i kalhotek. Policie teď po spodním prádle pátrá!

Žena se z oslavy vrátila bez kalhot i kalhotek a nepamatuje si, kde o svršky přišla. Je možné, že ji někdo znásilnil, policie proto hledá svědky.
 Z domova 
10. května 2016 09:00 / Internet
Hodně neobvyklý případ řeší tachovští kriminalisté. Hledají spodní prádlo šestadvacetileté ženy. Ta se vrátila z oslavy doslova s holým zadkem a nepamatuje si, kde o džíny a svá tanga přišla. Je možné, že ji někdo znásilnil!

Musela to být zřejmě hodně bujará oslava, kde asi alkohol tekl proudem. Jinak si lze jen těžko představit, že žena dorazila domů bez kalhot a spodního prádla a neví, kde o oblečení přišla. Mohl ji někdo znásilnit nebo sexuálně zneužít. Policie se nyní rozhodla obrátit na veřejnost a doufá, že by mohl ženu s holým zadkem a bez bot v ulicích Tachova někdo potkat.

Celý incident se stal v noci z 30. dubna na 1. května. "Musíme pohyb ženy zmapovat. Domů se vrátila bez klíčů od bytu, byla bosá a na sobě měla jen bílou halenku s černými dlouhými rukávy a malým volánkem podél knoflíkové légy. Je možné, že se žena stala obětí trestného činu," podotkla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Policisté hledají nejen svědky, kteří ženu s holou zadnicí někde viděli, ale i její modré džíny a bílá tanga s růžovou krajkou. Ozvat se mohou na telefonním čísle 974 337 444, 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

2. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

3. Taťána Gregor Brzobohatá nechyběla na květinové přehlídce v Pardubicích

4. Taťána Makarenko představila korunku, která ozdobí příští Miss Czech Republic

5. Čechomor zahraje u Vágnera na Katlově