Neštěstí u Kadaně! Po nárazu autobusu do parovodu utrpělo zranění 25 lidí!

Po srážce autobusu s osobákem u Kadaně zůstalo na místě 27 zraněných, z toho šest těžce. Havarovaný autobus prorazil parovod.
 Z domova 
01. května 2016 12:08 / Facebook
Hrozivá nehoda autobusu se stala u Kadaně na Chomutovsku. Vozidlo napálilo do parovodu a účet této nehody je děsivý! Na místě zůstalo 27 zraněných a kvůli poničenému parovodu se lidé z nedalekého Klášterce nad Ohří ocitli bez teplé vody!

V autobuse cestovalo 36 mužů, jednalo se o zaměstnance porcelánky. Zrovna se vraceli z výletu do pivovaru v Chodové Plané. Zaměstnavatel jim výlet zaplatil jako dárek ke dni mužů. Z pětadvaceti zraněných utrpělo sedm lidí i zranění těžká a sedm mělo zranění středně těžké, pro pacienty přijížděly sanitky a v akci byly také tři vrtulníky.

Okolnosti nehody policisté vyšetřují. Autobus se srazil s osobním autem značky Peugeot. Dvě ženy z osobáku utrpěly těžká poranění. Těžké zranění utrpěl i muž z autobusu, kterého náraz vymrštil oknem ven rovnou do horké páry zničeného parovodu. Pára ho silně popálila. Zdevastovaný parovod navíc způsobil to, že obyvatelé nedalekého Klášterce na Ohří zůstali bez teplé vody. Podle pracovníků firmy ČEZ Teplárenské budou dodávky obnoveny až v neděli večer. Jen na parovodu vznikla škoda za asi milion korun.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

2. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

3. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

4. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela

5. Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou