Tragický požár na Mladoboleslavsku je objasněn! Učitelka a student uhořeli kvůli nedopalku cigarety!

Školní výlet se změnil v tragédii. Při požáru chaty zemřela učitelka a jeden bývalý student školy. Podle vyšetřovatele vypukl oheň kvůli nedopalku cigarety.
 Z domova 
24. dubna 2016 16:53 / Policejnidenik
Loni v červnu uhořeli při požáru chaty v Kněžmostu na Mladoboleslavsku učitelka a student. Vyšetřovatelé už mají v případu jasno. Oba zemřeli kvůli nedopalku cigarety!

Měl to být poklidný školní výlet. Ten se ale během chvíle změnil v peklo! Uprostřed noci vypukl požár. Plameny napáchaly škodu za osm milionů korun, dva lidé uhořeli a tři skončili v nemocnici. Hasiči tehdy evakuovali asi 30 lidí.

Ve středisku u Drhlenského rybníka byli ubytováni studenti sklářské školy v Železném Brodě. Na návštěvu za nimi přijeli kamarádi - tři čerství maturantni. Přespali v dřevěné výstavbě mezi starou a novou budovou. Podle hasičů odhazovali cigarety ven do trávy, kde bylo navíc uskladněné dřevo. "Ve chvíli, kdy se ti, co tam přespávali, probudili, tak už byla požárem zasažená konstrukce a střecha, změnilo se to vyloženě v boj o život," sdělil vyšetřovatel hasičů Libor Pospíšil.

Požár vypukl právě od jednoho z nedopalku cigarety. Kriminalisté tragédii vyšetřují jako obecné ohrožení, zatím ale nikoho neobvinili. O život přišel jeden z bývalých studentů a učitelka.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi